Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa
Nauczanie początkowe50 - 70 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Jestem pedagog specjalnym i terapeutą pedagogicznym z wieloletnim doświadczeniem w pracy (także z uczniami z upośledzeniem intelektualnym, autyzmem, zespołem Aspergera i niedostosowaniem społecznym). Chętnie poprowadzę zajęcia reedukacyjne, pomogę w nauce czytania, pisania lub w codziennym odrabianiu lekcji i przygotowaniu do sprawdzianów na poziomie szkoły podstawowej.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.