Ostatnia aktywność:
12 dni temu
 
 
Online
Tarnowskie Góry
Katowice
Sosnowiec (Pogoń)
Będzin
Chorzów
Bytom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

¡Hola! Jestem studentką trzeciego roku  filologii hiszpańskiej na Uniwersytecie Śląskim. Od trzech lat udzielam korepetycji z angielskiego dzieciom w wieku szkolnym (7-14 lat). Chętnie podejmę się także współpracy z dorosłymi. Jestem zafascynowana językiem oraz historią i kulturą krajów hispanojęzycznych. Moją pasją są między innymi języki i chciałabym podzielić się nią z innymi. Oferuję pomoc w przygotowaniu do lekcji, sprawdzianów oraz kartkówek dla dzieci w szkołach podstawowych, liceum, technikum.  Materiały oraz sposób prowadzenia zajęć dostasowuje do ucznia.  Nie ma na co czekać! Czas nauczyć się jednego z najpiękniejszych języków.

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 11:30
Wtorek14:30 - 16:30
Środa
Czwartek07:00 - 17:00
Piątek07:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 17:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Śląski
Filología hiszpańska
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2021

Polecam !! język hiszpański prowadzony na najwyższym poziomie z wielką cierpliwością i miłej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.