Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język włoski50 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Ciao a tutti! Wakacje z językiem włoskim? Jeżeli szukasz cierpliwego i kreatywnego nauczyciela języka włoskiego, to serdecznie zapraszam do współpracy! Jestem magistrem filologii romańskiej, posiadam dyplom uniwersytetu w Perugii, odbyłam także specjalistyczne studia dydaktyczne w Belgii. Nauczanie języków obcych to moja pasja, którą ciągle rozwijam. Prowadzę zajęcia dla młodzieży oraz dla dorosłych, a lekcje dostosowuję do potrzeb i zainteresowań ucznia. Zapewniam różnorodne materiały do nauki oraz bezstresową atmosferę. Przygotowuję również do matury oraz do egzaminów CELI i CILS.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 21:00
Wtorek17:00 - 21:00
Środa17:00 - 21:00
Czwartek17:00 - 21:00
Piątek17:00 - 21:00
Sobota09:00 - 13:00
Niedziela

Zakres lekcji

Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.