Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Kraków (Dębniki)
Język bułgarski35 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

- biznesowy język bułgarski u nauczyciela bądź online;

Jestem absolwentką kulturoznawstwa i filologii bułgarskiej na UMCS w Lublinie, stypendystką Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za wyniki w nauce w 2009. W Bułgarii spędziłam ponad rok na stypendiach i podróżując. Od 3 lat pracuję w międzynarodowej korporacji w dziale obsługi klienta bułgarskiego. Podejmę się zarówno przygotowania kandydatów pod katem pracy z językiem bułgarskim, jak i studentów i miłośników Bułgarii :).

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.