Ostatnia aktywność:
3 dni temu
Online
Wrocław
Język włoski50 / 60 min

Dalia

Opis ogłoszenia

Ciao! :)

Zapraszam na korepetycje z języka włoskiego na każdym poziomie , zarówno dzieci jak i dorosłych. Jestem nauczycielką języka, która angażuje się w każdą lekcję ponieważ jest to moja  pasja . Zajęcia dopasowuje do indywidulanych potrzeb każdego ucznia. Zapewniam wszystkie materiały, więc zakup książek, czy podręczników nie jest konieczny (chyba, że sobie tego życzysz :) Spotkania przebiegają w przyjaznej atmosferze, co sprzyja przyswojeniu wiedzy i przełamaniu się w mówieniu.

Pomogę Ci:
- nauczyć się języka od podstaw lub kontynuować naukę (od poziomu  A1 do C1 );
- przełamać barierę językową;
- przygotować się do testu/sprawdzianu;
- przygotować się do matury z włoskiego ;
- odrobić pracę domową;
- poszerzyć słownictwo;
- powtórzyć gramatykę.

W poprzednich latach studiowałam i pracowałam we Włoszech, a obecnie współpracuję z Włochami na co dzień, więc jestem w ciągłym kontakcie z językiem włoskim.  Studia i praca we Włoszech  pozwoliły mi na zagębienie się w kulturze włoskiej i poszerzenie moich umiejętności językowych oraz nauczenie się wyrażeń, których nie znajdziesz w słowniku. :)

Moje  kwalifikacje pedagogiczne zdobyłam podczas  studiów filologicznych , praktyk w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i średnich oraz udzielając korepetycji od  5 lat .

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej napisz wiadomość by ustalić szczegóły:)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2016
Uniwersytet Wrocławski
Magister
Romanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.