Ostatnia aktywność:
20 dni temu
 
Online
Ostrowiec Świętokrzyski
Faktura VAT

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Agata

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 października 2014

Witam rowniez polecam Pania Agate. Osoba mila, uczciwa, kompetentna. Zawsze przygotowana do zajec, roznorodnosc materialu sprawiala ze wszystko zostawalo w glowie. Po korepetycjach z Pania Agata nie balam sie isc na egzamin maturalny, oczywiscie zaliczony bardzo dobrze. Polecam gornco!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2014

Bardzo dobry nauczyciel, pomógł mi w dwa miesiące nadrobić rok nauki języka od podstaw, efekty są zdumiewające. Polecam! :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.