Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tychy
Sosnowiec
Kobiór
Mikołów
Lędziny
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki35 - 50 / 60 min

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie

Opis ogłoszenia

Witam:) Jestem native speakerem języka niemieckiego. Obecnie studiuję na wydziale filologicznym UŚ, a także jestem lektorem w szkole językowej. Korepetycji udzielam regularnie od 6 lat.
Serdecznie zapraszam osoby w każdym wieku (dzieci, młodzież, dorośli)  na korepetycje z j. niemieckiego, zarówno tych, którzy chcą podszlifować swój język, jak i tych, którzy dopiero chcą rozpocząć przygodę z niemieckim :) Zajęcia możliwe w postaci konwersacji, bądź tradycyjnej, aczkolwiek jestem otwarta na nowe propozycje- wybór należy do Ciebie! Poziom nauczania dobieram indywidualnie do każdego.

W ramach korepetycji oferuję pomoc w przygotowaniu do egzaminów, matur, przy odrabianiu zadań domowych, tłumaczeniach, pomogę przy trudnościach w nauce oraz przygotuję językowo do wyjazdów zagranicznych.

Niemieckiego uczę się praktycznie od początku swojego życia. Mieszkałam w Niemczech jako dziecko, a jego naukę kontynuuję do teraz. W moim najbliższym otoczeniu są osoby, które posługują się tymże językiem, więc jest on przeze mnie nieustannie używany.
Brałam udział w wielu projektach i wymianach językowych. Jestem osobą cierpliwą i empatyczną. Języki obce są moją pasją i ich nauczanie sprawia mi wiele radości. Pozdrawiam :)
Zapraszam również we wakacje.

Cena za 60 min:
-u mnie w domu 35 zł
-dojazd na terenie Tychow 40zł
-dojazd poza Tychy 45-50zł

Lekcje w weekend (sb, nd) + 5zł do ceny

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą, ponieważ przekazuje wiedzę z wielką pasją, potrafi skutecznie nauczyć języka, a do tego jest miłą i ciepłą osobą. Ma indywidualne podejście do ucznia, lekcje powadzi w ciekawy sposób, bardzo dużo rozmawiamy po angielsku, co czyni komunikację bardzo łatwą i naturalną. Dzięki niej przełamałam swoje bariery językowe, dlatego jeszcze raz polecam i bardzo dziękuję!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Pani Agata to świetna nauczycielka. Moja córka miała wiele problemów i nie potrafiła nauczyć się języka w szkole. Dzięki lekcjom z panią Agatą znacznie poprawiła stopnie, a ponadto opanowała język w stopniu komunikatywnym. Córka z chęcią uczęszcza na korepetycje i z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Gorąco polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Korepetycje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pani Agata jest dobra w prowadzeniu konwersacji w języku niemieckim, a jej sposób prowadzenia zajęć zachęca do dalszej nauki języka i poszerzania swojej wiedzy. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.