Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Tychy
Sosnowiec
Kobiór
Mikołów
Lędziny

Agata

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/53 opinie
Dla użytkownika Agata

O mnie

Jestem studentką Wydziału Filologicznego Uniwersytetu Śląskiego. Stdiuję filologie angielsko-niemiecka. Języki obce są moją pasją i lubię dzielić się nią z innymi. Moimi celami zawodowymi jest zostanie tlumaczem przysięgłym bądź nauczycielką.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2018

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Agatą, ponieważ przekazuje wiedzę z wielką pasją, potrafi skutecznie nauczyć języka, a do tego jest miłą i ciepłą osobą. Ma indywidualne podejście do ucznia, lekcje powadzi w ciekawy sposób, bardzo dużo rozmawiamy po angielsku, co czyni komunikację bardzo łatwą i naturalną. Dzięki niej przełamałam swoje bariery językowe, dlatego jeszcze raz polecam i bardzo dziękuję!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2018

Pani Agata to świetna nauczycielka. Moja córka miała wiele problemów i nie potrafiła nauczyć się języka w szkole. Dzięki lekcjom z panią Agatą znacznie poprawiła stopnie, a ponadto opanowała język w stopniu komunikatywnym. Córka z chęcią uczęszcza na korepetycje i z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Gorąco polecam!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 września 2015

Korepetycje przebiegają w bardzo miłej atmosferze. Pani Agata jest dobra w prowadzeniu konwersacji w języku niemieckim, a jej sposób prowadzenia zajęć zachęca do dalszej nauki języka i poszerzania swojej wiedzy. Serdecznie polecam

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.