Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Online
Szczecin (centrum)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski40 - 45 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Witam, studentka filologii angielskiej udzieli korepetycji z jezyka angielskiego na wszystkich poziomach. Udzielam korepetycji od około 5 lat. Zajęcia odbywają się u mnie (Pomorzany) lub u ucznia. Przygotowuje m. in. do sprawdzianu szóstoklasisty, testu gimnazjalnego, matury podstawowej i rozszerzonej.
Zajęcia dostosowywane są indywiedualnie do ucznia, w zależności od potrzeb. Pracujemy na materiałach ucznia lub na moich, przygotowanych pod indywidualne potrzeby. Moich uczniów przygotowywuję również do certyfikatów językowych m.in. TOEIC.
Cena za lekcję to 40zł/60min.
numer telefonu: 723345518
Jeżeli nie odbiorę telefonu, proszę napisać sms. Na pewno odpiszę.

Dostępność

Poniedziałek12:00 - 20:00
Wtorek12:00 - 20:00
Środa12:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek12:00 - 20:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.