Agata Góralczyk

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Warszawa (Śródmieście)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Ambasada Indii zaprasza do wzięcia udziału w kursie Basic Sanskrit z Kirti Gahlawat (nauczycielką kultury indyjskiej i jogi).Na kursie Sanskrytu poznasz też elementy kultury, tradycji i dziedzictwa narodowego Indii.

Poznaj i pokochaj kulturę Indii dzięki Sanskrytowi!
Rejestracja za pośrednictwem nr telefonu 579-348-442

Dołącz do zajęć Sanskrytu (korzystnych dla wszystkich grup wiekowych).Możesz dołączyć na zajęcia w każdy poniedziałek , godz. 17.30-18.30 w Ambasadzie Indii na ul. Myśliwieckiej 2.

Dostępność

Poniedziałek17:00 - 18:00
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.