Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Gliwice
Ruda Śląska
Katowice
Chorzów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Studentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach udzieli korepetycji z języka polskiego. Oferuję pomoc dla uczniów podstawówki, gimnazjów oraz liceum/technikum, dodatkowo chętnie pomogę w przygotowaniu do egzaminu ósmoklasisty oraz matury (zarówno z części pisemnej, jak i ustnej). Dotychczas każda osoba przygotowywana przeze mnie do ww. egzaminów zdała go z zadowalającym dla siebie wynikiem. Mogę pomóc także w pisaniu wypracowań, rozprawek, esejów, artykułów i tym podobnych. Oferuję powtórkę materiału ze wszystkich lat, własne notatki oraz materiały do nauki. Korepetycji udzielam u siebie w mieszkaniu (Katowice). Zainteresowane osoby proszę o kontakt poprzez SMS. Wynik z matury rozszerzonej z języka polskiego- 100%.Staż jako korepetytor- 3 lata.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 09.2019
Uniwersytet Śląski w Katowicach
Licencjat
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.