Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Online
Lublin
Parczew
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Agata

Opis ogłoszenia

Chętnie udzielę korepetycji z języka NIEMIECKIEGO , od szkoły podstawowej po liceum.

Mam  duże doświadczenie, oraz kilkanaście zadowolonych uczniów na koncie, których przygotowywałam m.in. do egzaminu DSD czy matury.Lekcje u nauczyciela (ze względu na spore zainteresowanie nie jestem w stanie dojechać do ucznia - zapraszam na ul. Paganiniego )

Posiadam ogrom materiałów, mnóstwo pomysłów i energii. Lubię stosować RÓŻNE METODY nauki, zawsze wymyślę coś KREATYWNEGO. Zależy mi na przyjaznej atmosferze podczas zajęć, bez stresu i pośpiechu.Do każdego ucznia podchodzę INDYWIDUALNIE i dobieram odpowiednie, własnoręcznie przygotowane materiały, jest to dla mnie bardzo ważne.

Studiowałam semestr w Berlinie oraz odbywałam tam praktyki w Polnisches Institut Berlin - przywiozłam stamtąd ciekawe materiały do nauki.

Pomogę w odrobieniu prac domowych, nadrobieniu zaległości, rozwijaniu zainteresowań dotyczących tego języka. Powtórzenie oraz przygotowanie przed egzaminami oraz maturą.Jestem osobą cierpliwą, pogodną, spokojną, niepalącą. 
Proszę o telefon, SMS lub wiadomość prywatną.

Cena:
40 zł - 45 minut
50 zł - 60 minut
70 zł - 90 minut
90 zł - 2 godziny

Możliwość lekcji online przez SKYPE. Udzielam lekcji również w parach lub w 3 osoby - o cenę takich zajęć proszę pytać :) Możliwość zajęć również w miejscowości Parczew.
Zapraszam do kontaktu! Agata :)

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek17:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 06.2017
UMCS
Licencjat
finanse i rachunkowość
10.2016 - aktualnie
UMCS
Licencjat
germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
07.2017 - 10.2017
MANUS Sp. z o.o
11.2017 - aktualnie
Korepetycje

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.