Waldemar Lewkowicz

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Łódź (Górna)
Faktura VAT
Wos50 - 70 / 60 min

Waldemar Lewkowicz

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Zapraszam na profesjonalne przygotowanie do matury z historii i WOS.
Nauczanie historii i wiedzy o społeczeństwie to moja pasja, którą realizuję już od ponad 25 lat po ukończeniu Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku Historia. Przez cały ten okres jestem nauczycielem w łódzkich szkołach ponadgimnazjalnych. Od kilkunastu lat współpracuję z Okręgową Komisją Egzaminacyjną początkowo jako egzaminator matur za zakresu historii i WOS, następnie jako weryfikujący sprawdzone prace oraz koordynator zespołu egzaminatorów.
Jestem osobą komunikatywną i pozytywnie usposobioną ale najważniejsze, że skutecznie wykonuję swoje obowiązki pomagając moim uczniom dojść do wspólnie określonego celu. Wszystkie osoby , które ze mną pracowały osiągnęły wymarzone cele tj. bardzo dobrze zdane egzaminy maturalne oraz dostanie się na planowane studia wyższe
Realizuję indywidualne korepetycje jak i grupowe - 2-3 oraz wieloosobowe.

Zapraszam
Waldemar Lewkowicz

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Adres zajęć

Waldemar Lewkowicz
Łódź
NIP: 729-154-51-61

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 sierpnia 2019

Bardzo serdecznie polecam Pana Waldemara! Najbardziej lubiany nauczyciel w TECHNIKUM Ekonomicznym nr 11 w Łodzi. Lekcje z Panem była to czysta przyjemność. Sympatyczny uśmiechnięty pozytywny człowiek. Pozdrawiam Pana Marta Łakomska teraz już Małaczek :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.