Agata Łukowiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań
Gorzów Wielkopolski

O mnie

Dzień dobry! Z wielką przyjemnością pomogę w nauce języka zarówno angielskiego na poziomie zaawansowanym, a także hiszpańskiego na poziomie podstawowym/komunikatywnym. Swoją ofertę kieruję przede wszystkim do dzieci i młodzieży choć, nie tylko. Jestem osobą otwartą, komunikatywną, a także zaangażowaną. Doceniam powierzone mi zaufanie ;)

Mogę zaoferować także pomoc w nauce matematyki, biologii dla dzieci na poziomie gimnazjalnym. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Adama Mickiewicza
Magister
Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna
Kursy i szkolenia
01.2018
Curso intensivo de espanol del programa erasmus
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.