Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Sieradz

Opis ogłoszenia

Magister filologii rosyjskiej udzieli korepetycji-wszystkie poziomy(testy gimnazjalne,maturalne,lektoraty na uczelniach wyższych,olimpiady,konkursy, tłumaczenia itd.)Gwarantuję dużo materiałów własnych i pracę w miłej bezstresowej atmosferze.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2015

Zajęcia z Agniechą to czysta przyjemność. Bezstresowa ale profesjonalna atmosfera. Otrzymałam wiele materiałów co pozwoliło mi na bardzo dobre przygotowanie się do matury rozszerzonej. Serdecznie polecam.

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2009

Jestem bardzo zadowolona. Profesjonalnie i miło. Serdecznie wszystkim polecam:)

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lutego 2009

Wszystkim serdecznie polecam. Agnieszka świetnie przygotowana, materiały własne, a nie skserowane z podręczników. Brak stresu, miło i zaraża chęcią uczenia się. Ten rosyjski nie jest taki zły :)
Aga dzięki!!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.