Ostatnia aktywność:
19 dni temu
 
Wieluń
Praszka
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 - 50 / 60 min

Agnieszka

Opis ogłoszenia

Nauczycielka chemii z 20 letnim stażem pracy, udzieli korepetycji  z chemii w zakresie szkoły podstawowej i gimnazjum. Przygotowuję do  bieżących lekcji, prac klasowych, egzaminów koncowych, konkursów kuratoryjnych nawet na stopniu wojewódzkim (posiadam na swoim koncie laureata tego konkursu i dwóch finalistów). Nawiązuje dobry kontakt z młodzieżą. Możliwość dojazdu do ucznia. Posiadam własne materiały. telefon kontaktowy po godzinie 15 - tej : 691-970-544

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1993 - 06.1998
Uniwersytet Łódzki
Magister
chemia, fizyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.