Agnieszka Gizińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
 
Gdynia
Sopot
Rumia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jako inżynier z Politechniki Gdańskiej mam pewne pojęcia o fizyce i z miłą chęcią sprawię, że nie będzie ona aż taka straszna. Pomogę w odrobieniu lekcji, przygotowaniu się do testów i klasówek zarówno dla uczniów rozpoczynających przygodę z fizyką, jak również tych nieco bardziej zagłębionych w tym temacie. Na codzień mam duży kontakt z dziećmi i młodzieżą będąc harcerką i animatorem, co może pozytywnie wpłynąć na sposób i skutecznść nauczania :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota00:00 - 18:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 01.2019
Politechnika Gdańska
Inżynier
Nanotechnologia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.