Agnieszka Dombrowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Siedlce)

Agnieszka Dombrowska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Agnieszka Dombrowska

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Polecam korepetycje u Pani Agnieszki, dzięki niej zdałam maturę z wiedzy o społeczeństwie na bardzo zadowalającym poziomie. W czasie kilku miesięcy przerobiłyśmy cały zakres materiału z poziomu rozszerzonego. Lekcje oparte w dużej części na arkuszach maturalnych pozwoliły mi obyć się z formą egzaminu. Mimo dużej ilości materiału i intensywnej nauki każda godzina mijała w przyjaznej atmosferze :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.