Ostatnia aktywność:
23 dni temu
 
Katowice
Mysłowice
Tychy
Chorzów
Lędziny
Dąbrowa Górnicza
Gliwice
Siemianowice Śląskie
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Witam.

Nazywam się Adrian Zert, mieszkam w Katowicach, jestem absolwentem Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach oraz stale rozwijającym się artystą i projektantem. Swoje ogłoszenie kieruję do osób, które chciałyby przygotować się do zaliczenia egzaminu wstępnego na studia artystyczne, ale też do osób, które nie mają tego w planach, a chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o sztuce oraz zgłębić warsztat. Jestem otwarty na osoby, które mają już jakąś wiedzę i umiejętności, jak i na osoby, które dopiero zaczynają. Zdaje sobie sprawę z tego, że każda osoba jest inna, dlatego staram się podchodzić do każdej/każdego indywidualnie.

Chętnie podejmę się zaangażowanej współpracy w zakresie sztuk wizualnych i podzielę się własnymi doświadczeniami, które dotąd zebrałem, ucząc się pod okiem mistrzów oraz które zdobyłem samodzielnie.

Sam kiedyś zaczynałem i nie wierzyłem w to, że mogę zostać artystą, ale udało się to, także chętnie o tym opowiem i jeżeli będzie taka potrzeba, będziemy pracować również nad wiarą w Twoje możliwości, bo to jest, tak naprawdę 50% sukcesu.

Oprócz nauki malarstwa, rysunku i kompozycji, będziemy rozmawiać o rzeczach stricte technicznych, takich np. jak przygotowanie warsztatu. Dowiesz się ode mnie, czego mogą oczekiwać od Ciebie profesorowie na Akademii oraz jakie są realia w świecie sztuki. Będziemy rozmawiać o twoich pracach, wspólnie szukać rozwiązań na bieżące problemy i dyskutować o sztuce!

Możemy współpracować w specjalnie przygotowanej do tego pracowni, która znajduje się w Mysłowicach lub mogę przyjechać do Ciebie.

Pragnę zarazić Cię tą pasją, także, jeżeli tylko masz ochotę, to skontaktuj się ze mną. Wszystkie szczegóły uzgodnimy w rozmowie:)

Nr. telefonu:
570 880 405

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 20:00
Wtorek10:00 - 20:00
Środa10:00 - 20:00
Czwartek10:00 - 20:00
Piątek10:00 - 20:00
Sobota10:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - 11.2020
Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach
Magister
malarstwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.