Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Online
Dąbrowa Górnicza
Sosnowiec
Będzin
Czeladź

O mnie

Witam, jestem studentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej na uniwesrsytecie im. JPII w Krakowie. Bardzo chętnie udzielę korepetycji - w szerokim znaczeniu tego słowa - od pomocy najmłodszym np. w nauce czytania do przyśpieszonego kursu maturalnego (poprawki lub matura 2021). Jestem w stanie udzielać korepetycji od maja do września/października, tak więc proponuję ,,wakacyjne korepetycje" - świetny sposób na zaległości w szkole! Proszę o kontakt mailowy: amusialek@interia.eu lub przez portal e-korepetycje.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2016 - aktualnie
II Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Dąbrowie Górniczej
Polonistyczno-społeczny z rozszerzoną geografią
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.