Adrianna Pawińska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Łomianki
Warszawa (Bielany)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie, chętnie udzielę korepetycji z języka niemieckiego na poziomie A1-C1. Zajęcia mogą być nakierowane na rozwijanie pojedynczych umiejętności językowych takich jak: pisanie, mówienie, rozumienie tekstów, bądź też na całościową naukę niemieckiego. Chętnie pomogę również w przygotowaniu się do zajęć w szkole, odrabianiu prac domowych, jak także w nauce do matury z niemieckiego na poziomie podstawowym/rozszerzonym lub przygotowaniu do certyfikatu. 
Posiadam szerokie doświadczenie językowe, studiowałam przez rok informatykę na Uniwersytecie im. Goethego we Frankfurcie nad Menem oraz napisałam na 100% maturę z j. niemieckiego na poziomie rozszerzonym. 
Zapraszam do kontaktu! :)

Dostępność

Poniedziałek09:00 - 20:00
Wtorek
Środa
Czwartek16:00 - 20:00
Piątek16:00 - 20:00
Sobota09:00 - 20:00
Niedziela09:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.