Adrianna Markowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

NOWATORSKA METODA NAUCZANIA!!

Szkoła Języków Obcych ŚWIAT POLIGLOTÓW oferuje naukę języka online w sposób dopasowany do indywidualnych potrzeb kursanta.

W naszej ofercie znajdują się następujące języki:
- angielski,
- niemiecki,
- francuski,
- hiszpański,
- włoski,
- rosyjski,
- polski dla obcokrajowców.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę lektorów, którzy prowadzą lekcje są w sposób angażujący uwagę słuchaczy, przez co każda minuta nauki jest efektywnie wykorzystana.
Program nauczania jest indywidualnie dopasowany do potrzeb Klientów. Oferujemy kursy na każdym poziomie zaawansowania językowego, które są dostosowane do wieku kursantów.

Lektorzy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu w godzinach 7:00 do 21:00. To osoba ucząca się ustala dzień i godzinę zajęć.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały do nauki, które są indywidualnie dobierane przez wykwalifikowanych lektorów zgodnie z potrzebami uczestnika kursu.

Nasza szkoła językowa wystawia faktury za usługę (nauka języków obcych jest ustawowo zwolniona z podatku VAT). W taki sposób rozliczamy się ze wszystkimi firmami.

Kontakt:
606 719 729
biuro[małpa]swiatpoliglotow[.]pl

Dostępność

Poniedziałek07:00 - 21:00
Wtorek07:00 - 21:00
Środa07:00 - 21:00
Czwartek07:00 - 21:00
Piątek07:00 - 21:00
Sobota07:00 - 21:00
Niedziela07:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.