Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Płock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia40 / 60 min

Adriana

Opis ogłoszenia

Witam!
Jestem absolwentką Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego, obecnie studentką Technologii Chemicznej na PW.

Chcesz podszkolić swoją wiedzę oraz umiejętności, a może po prostu potrzebujesz odrobiny pomocy przy nadchdzącym sprawdzianie? 
Prowadzę koremetycje zarówno dla osób, które chcą przygotować się do matury rozszerzonej z chemii, jak również jako zajęcia dodatkowe w celu podszkolenia swoich umiejętności i przygotowania do bieżącego materiału (testy, kartkówki, sprawdziany). Posiadam wiele pomonych w nauczniu materiałów. 
Jeśli zależy Ci na produktywnej nauce w przyjaznej atmosferze Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.