Adriana Marquardt

Ostatnia aktywność:
29 dni temu
 
 
Gdańsk (Morena +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Dzień dobry,
Oferuję korepetycje z chemii, zarówno przygotowanie dla Uczniów szkół średnich jak i podstawowych.
Nauka na każdym poziomie, posiadam wiele materiałów do wykorzystania.
Możliwa nauka bieżąca jak i przygotowanie konkretnie pod maturę. Program nauczania dostosowywany jest indywidualnie pod potrzeby Uczniów.Możliwe lekcje u Ucznia (Gdańsk Morena), u mnie oraz przez internet. Możliwość rozpoczęcia lekcji od września.
O mnie:Mam na imię Adriana, jestem studentką 6 roku kierunku lekarskiego. Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji dla Uczniów szkół podstawowych (klasy 6-8) oraz liceum. Zadowolenie oraz widoczne postępy w nauce pozwalają mi wnioskować, że nasza wspólna praca daje efekty!

Przygotowanie na kierunki medyczne- doskonale wiem ile stresu wiąże się z planami studiowania kierunków medycznych. Celem do sukcesu jest regularna praca. Zachęcam do kontaktu, razem damy radę!

1,5h- 70zł

Pozdrawiam serdecznie

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - aktualnie
Gdański Uniwersytet Medyczny
Lekarski
Kursy i szkolenia
12.2013
Certificate in Advanced English
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 sierpnia 2020

Mój syn chodził do P. Adriany na przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty z angielskiego i matematyki. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku. Polecamy za bardzo dobre przygotowanie do lekcji, kontakt i sumienność.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2020

Pani Ada prowadziła lekcje dla mojej córki od września. Możemy ją zdecydowanie polecić! Córka ze spokojem może podejść do egzaminu 8 klasisty. Pozdrawiamy

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.