Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Radom
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 / 60 min

adrian

Opis ogłoszenia

Może na wstępie krótko o moim niemieckim: niemiecki stał się w pewnym momencie moją pasją :) , mam za sobą wiele lat nauki tego języka , głównie w Niemczech ( miałem niesamowitego nauczyciela w Niemczech, doktor Germanistyki Herr Uwe Schumacher , mój autorytet ze wzgledu na profesjonalizm z jakim nauczał i wiedzę). Jestem również po studiach germanistycznych (pedagogiczno-translatrycznych), które dopełniły moją wiedzę o języku niemieckim ( np. fonetyka , która uczy rewelacyjnie jak posługiwac się aparatem mowy- buzią ,żeby wymawiać poprawnie litery i wyrazy).
Dobrze rozumie problemy jakie mogą towarzyszyć nauce języka niemieckiego i chętnie udzielę korepetycji lub przygotuję do egzaminu/matury w oparciu o konkretne materiały, wyjaśnię i porozmawiam( konwesacja).
Również tłumaczenia i przygotowania do wyjazdów.
(moja stawka godzinowa jest niewygórowana nie ze wzgledu na jakieś braki - jest poprostu totalnie przystępna:) . Najlepiej jak poprostu zadzwonisz lub napiszesz czego nie rozumiesz , zebym mógł przygotować konkretny materiał , który pomoże Ci w zrozumieniu) .

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.