Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Pruszków
Piastów
Komorów
Warszawa (Ursus i okolice)
Brwinów
Michałowice
Ożarów Mazowiecki
Domaniew
Nauczanie początkowe35 - 50 / 60 min

Adrian

Opis ogłoszenia

Chętnie pomogę w odrobieniu lekcji oraz przygotowaniu do sprawdzianów, dzieciom klas 1-6 (szkoły podstawowej). Staram się by lekcje były efektywne i przeprowadzone w milej atmosferze.

  Jestem studentem drugiego roku Akademii Sztuki Wojennej. Lubię prace z dziećmi. Cechuje się dużą cierpliwością, wysoką kulturą osobistą oraz umiejętnością przekazania wiedzy.Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi. Dodatkowo w okresie wakacyjnym pracuje jako wychowawca kolonijny oraz Animator z dziećmi w wieku 8-16 lat.

Preferuje dojazd do ucznia, na terenie Pruszkowa, Piastowa, Ursusa. Dalsze lokalizacje do uzgodnienia.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.