Agnieszka Dombrowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk (Siedlce)
Gdynia
Sopot

Opis ogłoszenia

Doświadczony nauczyciel ze stopniem egzaminatora przygotowuje do nowej formuły matury z historii i wiedzy o społeczeństwie, na poziomie rozszerzonym oraz do nowej formuły egzaminu gimnazjalnego. Zajęcia odbywają się w sprzyjającej nauce atmosferze. Uczeń uporządkowuje swoją wiedzę, uczy się analizy źródeł, tabel, wykresów, map, a także pisania wypracowań. Na każdych zajęciach uczeń otrzymuje wszystkie materiały potrzebne do przygotowania do egzaminu maturalnego (arkusze maturalne, teksty źródłowe, mapy), bądź gimnazjalnego. Do dyspozycji ucznia jest również komputer.

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2019

Polecam korepetycje u Pani Agnieszki, dzięki niej zdałam maturę z wiedzy o społeczeństwie na bardzo zadowalającym poziomie. W czasie kilku miesięcy przerobiłyśmy cały zakres materiału z poziomu rozszerzonego. Lekcje oparte w dużej części na arkuszach maturalnych pozwoliły mi obyć się z formą egzaminu. Mimo dużej ilości materiału i intensywnej nauki każda godzina mijała w przyjaznej atmosferze :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2012

Świetne podejście, na korepetycjach nie brakuje ciekawych i przydatnych materiałów. Pomogła mi podnieść się z ocenami z historii w gimnazjum.

avatar
Ala
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 września 2012

Świetne przygotowanie do matury z historii i wosu. Zajęcia odbywały się w miłej atmosferze. Pani Agnieszka ma ogromną wiedzę, którą chętnie się dzieli z uczniem. Dzięki Jej zajęciom bez problemu zdałam maturę i dostałam się na Prawo. Polecam korepetycje wszystkim maturzystom!

avatar
Jakub
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 sierpnia 2012

Przygotowanie do matury bardzo dobre. Rozszerzoną historię zdałem na 78%. Bardzo przydatne okazało się rozwiązywanie i przerabianie arkuszy maturalnych na każdych zajęciach. Bardzo szczegółowe podejście do każdego arkusza. Dobre warunki do nauki i zapewnione wszystkie materiały. Polecam serdecznie!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.