Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Białystok
Warszawa

Ada

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/57 opinii
Dla użytkownika Ada

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2013 - 05.2016
Université Bordeaux-Montaigne
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 grudnia 2017

Bardzo kompetentna i rzeczowa osoba potrafiąca dotrzeć do dziecka nawet w tak trudnym wieku jak gimnazjalny. Mój syn jest bardzo zadowolony z zajęć co przekłada się na świetne wyniki w szkole. Poza tym Pani Ada do przesympatyczna osoba potrafiąca w bardzo ciekawy sposób prowadzić lekcje.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Bardzo się cieszę, że wybrałam Adę na mojego nauczyciela :) to sumienna i bardzo dobrze umiejąca przekazać wiadomości osoba, czas spędzony z nią mija bardzo szybko i nie jest czasem straconym :)

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 listopada 2015

Korepetycje z Adą okazały się strzałem w dziesiątkę! :-) Zawsze wszystko dokładnie wytłumaczy, jako jedyna potrafi przekonać mnie do mówienia :) Teraz wiem, że jestem w stanie nauczyć się języka francuskiego - bezstresowo, przyjemnie i z dużą dawką ćwiczeń! :-) Na pewno będę polecać każdemu, kto dopiero rozpoczyna przygodę z językiem francuskim jak i osobom, które potrzebują kogoś, z kim mogłyby porozmawiać w tym języku :-) Pozdrawiam!

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 maja 2015

Korepetycje z Adą przyniosły wymarzone efekty. Jest osobą kompetentną i wyrozumiałą, zawsze przygotowaną do zajęć. Polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2015

Korpetycje z Panią Adą są na wysokim poziomie. To wykwalifikowana i rzetelna osoba. Posiada wiele materiałów do nauki zdalnej, przez Skypa przez co można wygodniej i wydajniej uczyć się języka bez wychodzenia z domu. Serdecznie polecam

avatar
Izabella
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2014

Ada jest sumienna, kompetentna i ma dobry kontakt z uczniem. Dzięki lekcjom z Panią Adą syn poczynił znaczne postępy. POLECAM

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 kwietnia 2014

Współpraca z Adą okazała się bardzo owocna. Ada to wysoce wykwalifikowana i genialnie potrafiąca przekazać odpowiednią treść osoba. Bardzo polecam współpracę z Adą! ;)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.