Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Płock
Warszawa
Poznań

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2015

Fachowa oraz szybka pomoc przy projekcie. Dobry kontakt. Naprawdę polecam.

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2014

Masz problem z projektem ? Zgłoś się do niego. W zeszłym semestrze projekt zaliczony, oddany przed ustalonym terminem. W tym semestrze też się zgłosiłem, tym razem pochwała od prowadzącego. Na każde moje pytanie odnośnie projektu potrafi odpowiedzieć, tak abym zrozumiał. Nie pozostało mi nic innego jak z czystym sumieniem polecić. Na pewno w razie problemów jeszcze do niego się zgłoszę. Polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.