Adam von Hein

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki80 - 100 / 60 min

Adam von Hein

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/537 opinii

Opis ogłoszenia

Ich bin ein deutscher Student, der beschlossen hat in Warschau weiter zu studieren. Da ich selbst Nachhilfestunden für verschiedene polnische Interessenten der deutschen Sprache organisiere und einige auch für das Deutschzertifikat vorbereite, bin ich den Aufgaben eines Nachhilfe-Lehrers gewachsen. Für mich ist es selbstverständlich den Unterricht individuell auf die Schüler anzupassen. Natürlich ist der fachliche Inhalt im Mittelpunkt, aber im Ganzen muss es Spaß machen, daher versuche ich es immer spannend und interessant zu gestalten.Egal ob du Germanistikstudent/in in der Prüfungsvorbereitung bist oder dich für ein Zertifikat im Goethe Institut fit machst -ruf einfach an oder schreib mir eine Mail wenn du interessiert bist und dann können wir gleich loslegen.Falls du nicht aus Warschau kommst – gerne auch via Skype.

Kontakt: 795680751
Adam
Bis bald!

!WICHTIG!Für den Unterricht werden (kommunikative) Grundkenntnisse vorausgesetzt, da der Unterricht nur auf deutsch geleitet wird!
---------------------------------------- ---------------------------------------- ------------------

  • POSTĘPY w mówieniu
  • NIEMIECKI bez akcentu
  • GRAMATYKA szybko zrozumiana
  • MOTYWACJA do dalszego odkrycia i odświeżania języka
  • INDYWIDUALNE zajęcia dostosowane do TWOICH potrzeb 

Niemiec, od niedawna mieszkający w Polsce chętnie udzieli korepetycji z języka niemieckiego.Urodziłem i wychowałem się w Niemczech dzięki czemu znam świetnie język literacki oraz potoczny(zdałem niemiecką maturę!). Mówię również biegle po polsku dzięki częstym wyjazdom do tego kraju, więc nie jest mi obca zarówno niemiecka jak i polska kultura.Udzielę lekcji z języka niemieckiego na Starówce w Warszawie oraz na każdym poziomie zaawansowania. Proponuję również konwersacje.Robię też tłumaczenia i korekty tekstów.Zapewniam milą i przyjazną atmosferę.
Zapraszam!
Adam
Kontakt telefoniczny :795680751

!WAŻNE!Wymagana jest (komunikatywna) znajomość języka, ponieważ zajęcia odbywają się wyłącznie po niemiecku!

 

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 21:00
Wtorek11:00 - 21:00
Środa11:00 - 21:00
Czwartek11:00 - 21:00
Piątek11:00 - 21:00
Sobota11:00 - 15:00
Niedziela11:00 - 15:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 37
avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2020

Anielska cierpliwość Adama oraz jego indywidualne podejście do ucznia w połączeniu z autorskimi metodami nauczania naprawdę dają efekty. Zdecydowanie polecam.

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 marca 2020

Pan Adam jest najlepszym korepetytorem na jakiego dane było mi trafić. Poza indywidualnym podejściem do osoby uczącej się, potrafi przede wszystkim przekonać do języka niemieckiego osobę oporną jak ja. Lekcje wspominam bardzo dobrze, uważam, że jest osobą godną zaufania i przy tym bardzo jest świetnym człowiekiem. Z całego serca polecam i życzę owocnej nauki!

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 listopada 2019

Polecam zajęcia z Adamem! Jest to bardzo otwarty, przyjazny i utalenowany nauczyciel, z którym można porozmawiać na każdy temat. To sprawia, że zajęcia są różnorodne, a godzina mija bardzo szybko.

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2019

Szybko nawiązuje dobry kontakt z uczniem. W krótkim czasie osiąga się nieprawdopodobne wyniki, duża efektywność lekcji. Niemiecki przestał być koszmarem dla mnie. POLECAM.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2018

Bardzo polecam zajęcia z Adamem!!! To najlepszy nauczyciel j. niemieckiego, z którym było mi dane pracować :) Lekcje nie są sztampowe i opierają się na różnorodnej tematyce, co bardzo rozwija zakres słownictwa. Polecam!

avatar
Maciej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lipca 2018

Świetny nauczyciel, bardzo dobrze prowadzone zajęcia dzięki którym zdałem certyfikat bez problemu! Zdecydowanie polecam! :)

avatar
Emilia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2017

Pan Adam jest nauczycielem z powołaniem i pasją.
Profesjonalnie podchodzi do ucznia,często nie patrząc, że minęło już 60 minut (: Gorąco polecam.

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 sierpnia 2016

To prawdziwe szczęście znaleźć dobrego nauczyciela na konwersacje.
Świetne zajęcia z przesympatycznym nauczycielem! Do naszych spotkań zawsze jest bardzo dobrze przygotowany, ma dużo pomysłów i sposobów na naukę, lekcje przebiegają w miłej atmosfery.
Jak najbardziej polecam, dla każdego. Zawsze przygotowany z dużą ilością materiału, a to 60 min mija jak 5. Zajęcia dostosowane do potrzeb, bardzo profesjonalne podejście!POLECAM !

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 maja 2016

Pan Adam po prostu cudownie prowadzi i przygotuje zajęcia do egzaminów. Zdałam kolejny egzamin dzięki naszej współpracy! Grosses Dankeschön!!! :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 kwietnia 2016

Zajęcia z Adamem mogę polecić bez zastanowienia :) Lekcie prowadzone są w przyjemnej atmosferze i aż chce się tam chodzić. Jako osoba leniwa trochę zawalam, ale Adam stara się mnie cały czas motywować - DZIĘKI! Mój strach przed mówieniem po niemiecku regularnie się zmniejsza.
POLECAM !

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2016

Adam to bardzo dobry nauczyciel. Dostosowuje tok nauczania do potrzeb klienta. Ne ma rzeczy której by nie znał, bądź nie wiedział. Odpowiada na każde nawet najtrudniejsze pytania. Praca z nim to przyjemność oraz świadomość tego że będzie sie mówiło poprawnie w języku niemieckim

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 listopada 2015

Chciałabym się z przyjemnością dołączyć do pozytywnych opinii na temat współpracy z Adamem!:-)

Przede wszystkim muszę powiedzieć, że jest to naprawdę doświadczony nauczyciel, który wie, co zrobić z tym konkretnym uczniem, żeby szybko doprowadzić go do sukcesu. Co też ekstremalnie ważne - robi to zawsze z wysoką odpowiedzialnością, taktem i zaangażowaniem.
Do tego posiada prawdziwą charyzmę i jest bardzo utalenowanym człowiekiem, który potrafi stworzyć miłą atmosferę, - i dobrze zmotywować!
Ja osobiście się bardzo cieszę, że to właśnie Adam spotkał mi się na drodze do mojego niemieckiego, bo się od razu zrobiła o wiele prostsza i przyjemniejsza!:)

Dlatego każdemu, kto chciałby się nauczyć prawdziwego niemieckiego i jak najszybciej zacząć się im bez obaw posługiwać, gorąco polecam natychmiast skontaktować się z Adamem! ;)

Viele herzliche, dankbare Grüße und alles Gute für Dich Adam!

avatar
Ela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2015

Adam jest naprawde wart polecenia i jako nauczyciel i madry czlowiek. Lekcje były fajne, ale troche ja "zawalilam"....było sporo okolicznosci, które nie pozwoliły mi systematycznie uczęszczać na zajęcia do Adama... duzo słownictwa, fajnych artykułow i sugestii dotyczących miejsc gdzie warto sluchac niemieckiego... załuje, ze przestałam chodzic, ale mam nadzieje, ze wroce do tematu. Bardzo polecam Adama....jest taki troche niemiecki ;) ale ma to swój wielki urok:) pozdrawiam.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2015

Jeśli szukasz nauczyciela, który dostosuje się do Twoich potrzeb, to dobrze trafiłaś/trafiłeś. Ja na przykład potrzebuję cały czas mówić wyłącznie po niemiecku i tak właśnie wyglądają nasze lekcje. Od wejścia do wyjścia rozmawiamy wyłącznie po niemiecku. Dodatkowy plus: z Adamem można pogadać właściwie o wszystkim :) Uczę się języka, jakim Niemcy posługują się na co dzień, a nie podręcznikowej wersji. Zdecydowanie polecam!

avatar
Wiesław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 czerwca 2015

Zajęcia z Adamem to była prawdziwa przyjemność. Polecam każdemu, kto chciałby przeżyć prawdziwą przygodę z językiem niemieckim. Adam to świetny, cierpliwy i wyrozumiały nauczyciel. Jestem bardzo zadowolony z naszych spotkań.

avatar
Grzegorz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 marca 2015

Adam jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, prowadzi lekcje w interesujący sposób, można z nich wiele wynieść, zarówno nauczyć się gramatyki, jak i swobodnej komunikacji w j. niemieckim. Poza tym wszystko odbywa się w miłej atmosferze :) serdecznie polecam :)

avatar
Karol
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 marca 2015

Tak jak w rozmowach z znajomymi, którzy szukali korepetycji z niemieckiego - szczerze polecam! Lekcje z Adamem to kontakt z "żywym" językiem od samego początku. Zaczynałem od niemalże zera, a już po roku miałem przyjemność pojechać do Austrii na narty i porozumiewać się z miejscowymi, więc w mojej opinii lekcje są bardzo skuteczne. Po latach różnych korepetycji i lekcji w szkołach języków (ponad 9 lat z angielskiego, pół roku w Goethe z niemieckiego) lekcje z Adamem to najlepsze co mnie spotkało.

Polecam!

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 stycznia 2015

Adam to wspaniały człowiek- cierpliwy i bardzo wyrozumiały. Bardzo lubię zajęcia z nim, ponieważ spełniają one moje oczekiwania, a przede wszystkim motywują mnie do dalszej pracy nad językiem. Nareszcie znowu dużo czytam i oglądam różne programy po niemiecku. U Adama, oprócz profesjonalizmu, cenię indywidualne podejście do drugiej osoby oraz umiejętność stworzenia miłej atmosfery i prowadzenia swobodnej rozmowy. Adam jest najlepszy spośród wszystkich lektorów niemieckiego, których spotkałam na swojej drodze w przeciągu kilkunastu lat nauki języka. Z czystym sercem polecam tym, którzy szukają odpowiedniej osoby do nauki/konwersacji.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2014

Swiętnie prowadzone zajęcia- dzięki którym czuję się wkońcu zmotywowana do nauki języka i udoskonolenia swoich umiejętności językowych. Niemiecki przestał być koszmarem dla mnie. Dziękuję Adam!

avatar
Karola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2014

Gorąco polecam zajęcia z Panem Adamem!
Potrzebowałam kompetentne przygotowania dla mojego wyjazdu do niemiec, język codzienny oraz biznesowy. Pan Adam podszkolił mnie pod tym kątem, wszystkie zagadnienia gramatyczne, wymowy i inne przedstawia w zrozumiały sposób a dzięki temu nauka niemieckiego nie sprawia trudności. A dowodem skuteczności korepetycji/szkoleń jest mój biznesowy wyjazd do niemiec. Kontynujemy naukę dalej poprzez skypa :)
Zdecydowanie polecam!

avatar
Sandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
20 października 2014

Kompletny brak profesjonalizmu i szacunku dla klienta. Panu Adamowi zajmuje dlugie dni odpisanie na smsy, a przy probie kontaktu telefonicznego nie odbiera. Poza tym umawia sie na zajecia, po czym nie wysyla zadnych danych adresowych, a proby kontaktu ignoruje. Jesli ktos ma napiery grafik i szanuje swoj czas oraz oczekuje powaznego podejscia do ucznia, zdecydowanie nie polecam, lepiej znalezc native speakera przez grupy na fcbooku.

Adam von Hein

Szanowna Sandro,
Jest mi bardzo przykro z tego powodu że nie doszło do naszego spotkania. Natomiast dając tylko jeden termin z twojej strony, który jest niestety zajęty i wystawiając negatywną opinie, jest trochę przesadzone z twojej strony.
Gdybyś jednak miała chęć i czas w innych terminach zapraszam na indywidualne zajęcia z niemieckiego :)

avatar
Pawel
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 września 2014

Konwersacje z Adamem pozwolily mi zrobic duze postepy w mowie i slownictwie. Adam laczy profesjonalizm z nieformalnym i indywidualnym podejsciem do ucznia. Polecam!

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 września 2014

Adam jest świetnym nauczycielem. Dzięki pracy z nim po długiej przerwie z językiem niemieckim dość szybko odświeżyłem umiejętności i poczyniłem duży postęp w konwersacji oraz słownictwie. Swobodna atmosfera na zajęciach sprzyja nauce. Polecam gorąco!

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 września 2014

Jestem bardzo zadowolony z konwersacji z Adamem, dzięki nim zrobiłem olbrzymi postęp w znajomości języka niemieckiego. W moim przypadku świetnie sprawdziły się zarówno zajęcia indywidualne jak również za pomocą Skype.
Warto zwrócić uwagę, że Korepetytor nie narzuca żadnego sposobu prowadzenia zajęć i zawsze pozytywnie odnosi się do inicjatywy wykazywanej przez ucznia. Nieszablonowy i swobodny sposób nauczania przynosi bardzo pozytywne skutki!

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 września 2014

Otwarty, zaangażowany i pełen pasji. Jest bardzo wyrozumiały i swoją osobowością sprawia, że nauka staje się przyjemnością..Motywuje, wymaga i co najważniejsze- przynosi to efekty..

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

Adam jest świetnym nauczycielem - podchodzi do każdego indywidualnie i z zaangażowaniem. Zależy mu, by swoją pracę wykonywać dobrze, umie motywować do nauki i dlatego ma bardzo dobre efekty:) Bardzo miło wspominam zajęcia - jest bardzo profesjonalnie, intensywnie, ale też miło i zabawnie:) Viel Glück!:)

avatar
Inez
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2014

To jest jeden z najlepszych nauczycieli, których miałam. Solidny, sumienny, wymagający, bardzo zaangażowany - zróżnicowane, ciekawe tematy, zdecydowanie indywidualne, profesjonalne podejście, wszystko dobrane i dopasowane do moich preferencji, poziomu i samopoczucia (choć czasem zmusza do pracy cięższej niż by się chciało ;) ). Wszystko oczywiście w szczytnym celu jakim jest lepsze opanowanie języka ;) Młodość, energia, pozytywne podejście - generalnie ŚWIETNA MOTYWACJA i naprawdę sama przyjemność! Polecam wszystkim, super nauczyciel!

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Lekcje na bardzo wysokim poziomie w miłej atmosferze - dużo ciekawych tekstów i rozmów. Polecam!!!!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Po kilku miesiącach nauki nie pozostaje mi nic innego jak potwierdzić opinie poprzedników, którymi się kierowałem przy wyborze nauczyciela. Bardzo wysoki poziom nauczania, możliwość podniesienia swoich umiejętności językowych w krótkim czasie.

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 września 2014

Zajęcia prowadzone są rzeczowo i konkretnie. Z uwzględnieniem gramatyki i wymowy. W toku spotkań zauważyłam, że mój poziom języka bardzo znaczenie się polepszył. Polecam innym zajęcia u Adama.

avatar
Magda W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2014

Pan Adam bardzo szybko nawiązuje dobry kontakt z uczniem. W krótkim czasie osiągnął nieprawdopodobne wyniki, duża efektywność lekcji. Niemiecki przestał być koszmarem dla mnie. Polecam.

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 czerwca 2014

Co tu duzo pisać...NAJLEPSZY i tyle ;)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 maja 2014

Co tu dużo napisać… Po prostu bardzo profesjonalnie prowadzone zajęcia godne polecenia! Pozdr.

avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 kwietnia 2014

Zgodnie z obietnicą w ogłoszeniu lekcję ciekawe i w pozytywnie przyjaznej atmosferze. Pan Adam posiada dużo cierpliwości i wyrozumiałości dla niewiedzy swego ucznia. Wszystkie zagadnienia gramatyczne i inne przedstawia w zrozumiały sposób a dzięki temu nauka niemieckiego nie sprawia trudności. A dowodem skuteczności korepetycji jest mój zdany egzamin=) Szczerze polecam.

avatar
Marta J.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 kwietnia 2014

Najlepszy korepetytor, pełen zaangażowania i zawsze perfekcyjnie przygotowany. Zajęcia to sama przyjemność. Polecam!

avatar
Joanna W.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 marca 2014

Adam bardzo szybko potrafił rozmową złagodzić mój stres i wprowadzić miłą atmosferę. Bardzo miło mi się prowadziło z nim konwersacje. Podbudował mnie nawet nieco,twierdząc że po doszlifowaniu trochę mojego niemieckiego nie powinnam już czuć takich oporów przed mówieniem, co nie ukrywam, bardzo mnie ucieszyło i zmotywowało. POLECAM!

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2013

Gorąco polecam! Adam jest świetnym i cierpliwym nauczycielem, uczy języka w bardzo zrozumiały i przystępny sposób. Stara się także, aby lekcje były urozmaicone i ciekawe. Rzetelna firma, jeszcze raz polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.