Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Warszawa
Szczecin (wszystkie)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski60 - 90 / 90 min

Robert

Opis ogłoszenia

Aktualnie kończę studia magisterskie na University of Chicago (piszę swoją rozprawę magisterską). Od wczesnego lata będę realizował program badawczy na Uniwersytecie w Heidelbergu. Jestem absolwentem SGH i Uniwersytetu Warszawskiego. Studiowałem ponadto na Uniwersytecie Monachijskim i singapurskim SMU. Studiowałem ekonomię, nauki polityczne i filozofię. Współpracowałem z tak różnorodnymi profesorami jak, m.in. z Julian Nida- Ruemelin, Jean- Luc Marion (mój promotor), Robert Pippin, James Conant, Hans Werner Sinn. Docelowo planuję od 2018 rozpocząć doktorat na University of Chicago pod kierunkiem Andreasa Glaesera, Floriana Klingera i rzeczonego Mariona. Do tego czasu niestety nie mogę się utrzymać z pracy badawczej i chętnie podzielę się, w roli korepetytora, swoją wiedzą i doświadczeniem. Udzielam korepetycji w zakresie nauk społecznych (ekonomia, nauki pol,) i filozofii na poziomie uniwersyteckim. Na poziomie liceum oferuję jakąkolwiek humanistykę, a także matematykę. Ponadto znam angielski na poziomie "native" oraz zaawansowany niemiecki i z tych przedmiotów też mogę zaoferować swoje usługi. Skajp jako medium korepetycji jak najbardziej wchodzi w grę. Chętnie porozmawiam też z absolwentami (in spe) liceum o studiach za granicą na prestiżowych uczelniach. Btw, dorabiam też jako trener tenisa, jeśli ktoś byłby zainteresowany- w tym też mam spore doświadczenie i nawet sukcesy
:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.