Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Sopot

Adam

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Adam

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2015

Polecam jak najbardziej.Adam bardzo kompetentny i rzeczowy. tłumaczenie w zrozumiały i jasny sposób Korepetycje w miłej i sympatycznej atmosferze. Bez stresu.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 grudnia 2013

Pan Adam odwalił kawał dobrej roboty dla mnie z Badań operacyjnych! Jestem mega zadowolona. Przede wszystkim czas w jakim wykonał zadanie.... Coś niesamowitego. 5 godzin i zadanie gotowe !
dzIEKUJE!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.