Adam Kaniewski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Pomorzany)
Siedlce
Stargard Szczeciński
Warszawa

Adam Kaniewski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Adam Kaniewski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
12.2019 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
Lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
12.2019 - aktualnie
Aktywna integracja w Szczecinie
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Od czasu, kiedy przychodzę na zajęcia do Pana Adama, chemia przestała sprawiać kłopoty i okazała się bardzo interesującym przedmiotem. Pan Adam zawsze bardzo przystępnie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Na zajęciach panuje bardzo miła atmosfera, co również sprzyja efektywnej nauce. Bardzo polecam!

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2020

Pan Adam jest bardzo miłą i cierpliwą osobą. Wszystko dobrze po kolei tłumaczy i omawia zagadnienia. Zajęcia są bardzo fajne i bardzo mi się podobają. Dzięki Adamowi zrozumiałem już dużo zagadnień z chemii, których wcześniej nie umiałem. Bardzo polecam.

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 lutego 2020

Adam jest cierpliwy i życzliwy, zawsze tłumaczy trudne zagadnienia w prosty, przystępny sposób. Zawsze w miarę możliwości dopasowuje godziny zajęć pod plan dnia uczniów. Atmosfera na zajęciach jest miła, a Adam jest bardzo sumiennym, pomocnym korepetytorem. Można liczyć też na ciekawą rozmowę i pyszną kawę.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Pan Adam to zdecydowanie najlepszy korepetytor jakiego miałam. Potrafi wytłumaczyć i nauczyć wszystkiego od zera. Podczas korepetycji panuje przemiła atmosfera. Zawsze stara się znaleźć termin korepetycji odpowiadający uczniowi pomimo swoich licznych obowiązków na studiach. Profesjonalnie przygotowany do zajęć, personalizuje wybór zadań pod osobę, a do nurtujących nas pytań stara się podejść od każdej strony tak aby finalnie je zrozumieć. Jestem bardzo zadowolona z godzin spędzonych na nauce chemii z Panem Adamem. Poleciłam te korepetycje znajomym i dalej przy tym obstaję, polecam z całego serca!

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 listopada 2019

Zajęcia przebiegają bardzo ciekawie, Pan Adam indywidualnie podchodzi do materiału i więcej uwagi poświęca na zagadnienia mniej zrozumiałe. Do sprawdzianów i kartkówek przygotowuje dobrze, często wykorzystuje zadania maturalne.

avatar
Alina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 lutego 2019

Pan Adam jest osobą niezwykłe cierpliwą i otwartą. Poświęca bardzo dużo uwagi "kruczkom maturalnym", w jasny sposób tłumaczy nawet najtrudniejsze zadania. Jego kompleksowy sposób nauczania umożliwił mi dostanie się na wszystkie uczelnie medyczne, na które złożyłam papiery. Jeszcze raz dziękuję Panie Adamie oraz przesyłam gorące pozdrowienia :)

avatar
Tomek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Pan Adam super tłumaczy, dużo czasu poświęca na zadania, ale wyjaśnia tez wątpliwości które pojawiają się w trakcie ich robienia. Myśle, że to właśnie dzięki temu udało mu się tak dobrze pomoc mi w przygotowaniach do matury i dostania sie na wymarzone studia. Dziękuje jeszcze raz Panie Adamie. Tomek

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 października 2018

Chłopak ma pojęcie odnośnie przygotowań, dzięki jego poradom udało mi się dostać na kierunek lekarski na większość uczelni w Polsce, szczerze polecam=)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.