Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Szczecin
Chemia50 / 60 min

Adam Mlicki

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie !

Jestem studentem kierunku lekarsko-dentystycznego na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Zapraszam na korepetycje zarówno uczniów gimnazjum jak i uczniów szkół średnich. Oferuję indywidualny tok zajęć, który przygotuje Cię do matury z chemii na poziomie rozszerzonym  jak również pomoże w nadrobieniu zaległości. Zapewniam własnoręcznie przygotowane materiały.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu:
726 650 128

Do zobaczenia na zajęciach!

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2019

Serdecznie polecam korepetycje u Pana Adama. Zawsze jest dobrze przygotowany do zajęć, tłumaczy zagadnienia w sposób przystępny i daje bardzo dużo materiałów :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 czerwca 2017

Pan Adam zawsze bardzo rzetelnie podchodzi do zajęć, zrozumiale tłumaczy a także ma podejście do uczniów. Serdecznie polecam każdemu!:)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 czerwca 2017

Serdecznie polecam korepetycje u P. Adama. Punktualny, zawsze dobrze przygotowany i super tłumaczy :)

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 maja 2016

Zajęcia u P. Adama to był bardzo dobry wybór. Polecam go każdemu, ponieważ prócz dużego zasobu wiedzy potrafi ją zrozumiale przekazać. W dodatku jest on zawsze przygotowany do zajęć. Dziękuje i polecam :)

avatar
Patryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 lutego 2016

Polecam zajęcia u Pana Adama. Dzięki niemu zaliczyłem zaległe klasówki na bardzo dobre oceny. Pan Adam ma talent do tłumaczenia skomplikowanych zagadnień z chemii. Jeszcze raz polecam i dziękuję za pomoc :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.