Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Chełm
Krasnystaw
Rejowiec Fabryczny
Dubienka
Żmudź
Siennica Różana
Siedliszcze
Leśniowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Samoobrona50 - 80 / 90 min

Adam Derkacz

Opis ogłoszenia

Treść ogłoszenia : Zajęcia pod moim okiem to zestaw starannie wyselekcjonowanych technik samoobrony, mających za zadanie maksymalnie szybkie wyeliminowanie zagrożenia. Trenujący uczą się sposobów zachowania w sytuacji ataku ze strony jednego lub wielu napastników. Treningi obejmują również obronę przed agresorem uzbrojonym w nóż, pałkę, broń palną i inne niebezpieczne narzędzia. Moje lekcje opierają się na naturalnych odruchach człowieka. Naczelną zasadą jest pokonać zagrożenie, każdą dostępną metodą, adekwatnie do zagrożenia. Zakres technik został skonstruowany w oparciu o najbardziej skuteczne techniki z innych systemów walki, które sprawdzałyby się podczas realnej walki.

Odkryj to, czego nie wiedzą przeciętni adepci sztuk walki i streetfighterzy – czyli jak przetrwać w warunkach walki i zwiększyć swoją pewność siebie w najróżniejszych sytuacjach. Poznaj sekret wykorzystywania systemu w kontekście walk sportowych na ringu i na ulicy gdzie nie ma żadnych zasad.

Treningi są przeznaczone również dla kobiet. Panie uczą się jak rozpoznawać niebezpieczne sytuacje i jak ich unikać, jak może zachować się napastnik a jak może reagować na napaść nasze ciało i umysł. Uczymy co należy robić kiedy spodziewamy się ataku a jak bronić się kiedy już do niego doszło. Panie poznają techniki obrony przed najczęściej spotykanymi formami ataku, obchwytami, uderzeniami, duszeniami, obaleniami, a także uczą się jak kontratakować, jak wykorzystać w samoobronie torebkę, klucze lub telefon, jak walczyć kiedy zostaną przewrócone

Poziom dostosowany do potrzeb zainteresowanego od początkujących po zaawansowanych

Zadzwoń lub napisz i umów się na pierwszą sesję – zyskaj pewność siebie i gwarancję sukcesu w każdej sytuacji

Zajęcia indywidualne i grupowe bez różnicy na wiek czy sprawność fizyczną.

Gwarantuję 100% satysfakcji z prowadzonych treningów

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.