Ostatnia aktywność:
26 dni temu
Online
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki
Bełchatów
Zgierz
Skierniewice
Radomsko
Kutno
Chemia30 - 70 / 60 min

Adam

Opis ogłoszenia

Wolne terminy, lekcja próbna

Jesteśmy grupą studentów kierunków ścisłych, bardzo chętnie udzielimy korepetycji z matematyki, fizyki i chemii na poziomie zarówno szkoły średniej jak i podstawowej.

Mimo młodego wieku mamy spore doświadczenie, działamy już od 2 lat. Zajęcia odbywają się przez internet, co wiąże się z ogromną ilością zalet, główną jest oszczędność czasu, ale nie tylko, nasze korepetycje można również nagrać i odtworzyć je w dowolnym momencie po zajęciach. Podczas takich zajęć używamy tablicy internetowej, którą widzimy wraz z uczniem, razem możemy po niej pisać, robić notatki, wszystko jest wówczas bardzo czytelne i przystępne do dalszej nauki po korepetycjach.

Wybierając nasze korepetycje zyskujesz nie tylko godzinną lekcję, ale też wsparcie w samodzielnej nauce. W każdej chwili możesz napisać do nas, zapytać o coś, poradzić się.

Koszt zajęć to 65 zł dla szkoły podstawowej i 70 zł dla średniej za godzinę zegarową (60min).Możliwe są zajęcia grupowe wówczas stawka godzinowa się nie zmienia, przykładowo 2 osoby biorą korepetycje z liceum wówczas każda z osób powinna zapłacić po 35zł.

Zapraszamy na lekcję próbną, jeżeli Ci się nie spodoba nauka przez internet, nic straconego.

Wówczas taka lekcja jest darmowa. Istnieje możliwość wystawienia faktury za korepetycje.

Kontakt pod numerem 882 655 007.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.