Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań
Puszczykowo

Opis ogłoszenia

Cześć,
Zdałem maturę rozszerzoną na 89% ! W liceum miałem indywidualny tok nauczania z języka polskiego, interesuję się literaturą, bardzo dużo piszę. Mam duże doświadczenie w bardzo dobrym przygotowaniu licealistów do matury podstawowej i rozszerzonej, pracuję głównie z arkuszami maturalnym, kładę nacisk na pracę pisemną oraz na wiedzę o rozwoju historycznym literatury polskiej.

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.