Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdańsk
Sopot
Gdynia
Język włoski40 / 60 min

Adrianna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

Studentka udzieli korepetycji z języka włoskiego na poziomie podstawowym oraz wyższym. Nauka dla początkujących, przygotowanie do MATURY i różnego typu wyjazdów za granicę. Program przystosowany do potrzeb ucznia. Oprócz gramatyki i słownictwa na zajęciach będzie też dużo konwersacji, słuchania.

Materiały do nauki dostarcza nauczyciel. Miejsce lekcji do uzgodnienia.
Kontakt: 698-492-666

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 listopada 2017

Bardzo pomocna i kompetentna osoba. Oprócz tego Ada jest bardzo sympatyczna i ambitnie podchodzi do nauki. Przynosi pomocne materiały, sprawdza prace domowe na bieżąco, odpowiedzialnie podchodzi do nauczania, a przy tym jest bardzo miła, a lekcje prowadzone są po rozsądnej cenie. Bardzo polecam Adę jako nauczycielkę bo przy niej można się wiele nauczyć czego dowodem były moje pozytywne wyniki z matury. :-))

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.