Ada Komorowska

Ostatnia aktywność:
16 dni temu
Warszawa
Teniscena do ustalenia

Ada Komorowska

Opis ogłoszenia

Przez wiele lat byłam zawodniczką tenisa, ale chciałam dalej się uczyć. Obecnie studiuję psychologię w kierunku psychologii sportu, interesuje się zdorwym odżywaniem i byciem ogólnie zdrowym. Tenis jest dla mnie przyjemnością i mozliwością odcięcia się od codziennych stresów. Jeżeli chcesz nauczyć się poprawnie grać technicznie, albo chcesz by poodbijać czasem z kimś to skontaktuj się ze mną. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi (pracowałam na obozie, prowadziłam treningi), uczyłam studentów oraz dorosłych. Myślę, że się nie zawiedziesz. Do zobaczenia!

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
SWPS
psychologia
Kursy i szkolenia
07.2018
kurs instruktora tenisa
Doświadczenie
07.2017 - 08.2017
trener na obozie tenisowym
07.2018 - aktualnie
treningi indywidualne

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.