Ostatnia aktywność:
21 dni temu
 
Online
Poznań
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Biologiacena do ustalenia

Maciej

Opis ogłoszenia

Korepetycje przygotowujące do matury rozszerzonej z biologii

Marzysz o dostaniu się na medycynę, stomatologię lub weterynarię? Czas najwyższy zadbać o właściwe przygotwanie się do matury! Zapisz się już teraz i w ustalonym wspólnie terminie rozpoczniemy naukę! 

Jestem studentem 4 roku kierunku lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Od kilku lat z licznymi sukcesami przygotowuję poznańskich uczniów do matury z biologii i chemii na poziomie rozszerzonym. Aktywnie działam w wielu stowarzyszeniach studenckich, wliczając w to koła naukowe. Biorę też aktywny udział w wielu konferencjach medycznych.

Sam uzyskałem bardzo wysokie wyniki z matur z biologii i chemii, co pozwoliło mi bez problemu dostać się z pierwszej listy na kierunek lekarski, dzięki czemu mogę studiować na jednej z najlepszej uczelni w kraju.

Oferuję:
 - 4 lata doświadczenia w udzielaniu korepetycji 
 - profesjonalne podejścię 
 - pomoc w sposobie nauki dużych partii materiału 
 - autorskie zadania, umożliwiające dobre zrozumienie materiału
 - sprawdzanie robionych przez Ciebie w domu arkuszy, poza lekcjami 
 - pomoc przez facebooka lub telefonicznie  
 - miłą, przyjazną atmosferę podczas zajęć :)

Ofertę kieruję do ambitnych uczniów liceum i technikum, a także absolwentów poprawiających maturę z biologii. Chcę pomóc Wam w realizacji marzeń i dostaniu się na wymarzone studia medyczne. Każdy mój uczeń ma zapewniony indywidualny tok nauczania dostosowany do jego potrzeb. Przy odpowiedniej współpracy gwaratnuję poprawę wyników w szkole i sukces na maturze!

Zajęcia trwają 120 min z możliwością przerwy :)
Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny :)

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela08:00 - 20:00

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.