Tomasz Abramowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gryfino
Kamień Pomorski
Kołobrzeg
Łobez
Myślibórz
Police
Pyrzyce
Sławno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Na moich zajęciach kładę nacisk na zrozumienie i przyswojenie  najważniejszych informacji tak, żebyś z tygodnia na tydzień czuł/czuła się pewniej, a w końcu osiągnął/osiągnęła wymarzony wynik. Pomagam uczniom z zaległościami w najbardziej efektywnym nadrobieniu materiału, a tym bez zaległości w szlifowaniu i doskonaleniu swojej wiedzy.

Zajęcia online prowadzone są interaktywnie. Swoją jakością nie odbiegają od tych prowadzonych podczas bezpośredniego spotkania. możliwiam uczniowi dokładny podgląd procesu rozwiązywania zadań oraz pozwalam w efektywny, graficzny sposób odpowiedzieć na zadawane przez ucznia pytania. Pozdrawiam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.