Tomasz Abramowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gryfino
Kamień Pomorski
Kołobrzeg
Łobez
Myślibórz
Police
Pyrzyce
Sławno
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Fizyka80 - 100 / 60 min

Tomasz Abramowski

Opis ogłoszenia

Na prowadzonych przeze mnie zajęciach staram się pokazać  moim uczniom, iż uzyskanie wysokiego wyniku z matury i innych egzaminów nie wymaga znajomości całego materiału. Nawet jeśli posiada się duże zaległości,  a do matury, sprawdzianu, egzaminu zostało mało czasu, można szybko nadrobić materiał i uzyskać satysfakcjonujący wynik. Wystarczy tylko poświecić czas i uwagę rzeczom naprawdę ważnym, i wiedzieć co takie jest a co nie :).

Na moich zajęciach kładę nacisk na zrozumienie i przyswojenie  najważniejszych informacji tak, żebyś z tygodnia na tydzień czuł/czuła się pewniej, a w końcu osiągnął/osiągnęła wymarzony wynik. Pomagam uczniom z zaległościami w najbardziej efektywnym nadrobieniu materiału, a tym bez zaległości w szlifowaniu i doskonaleniu swojej wiedzy.

Zajęcia online prowadzone są interaktywnie. Swoją jakością nie odbiegają od tych prowadzonych podczas bezpośredniego spotkania. Wykorzystanie tabletu graifcznego  umożliwia uczniowi dokładny podgląd procesu rozwiązywania zadań oraz pozwala w efektywny, graficzny sposób odpowiedzieć na zadawane przez ucznia pytania. 

Pozdrawiam

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.