Ostatnia aktywność:
6 dni temu
 
 
Online
Gdynia
Sopot
Gdańsk (Wrzeszcz)

Aayush

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Aayush

O mnie

Jestem młodym native speakerem języka angielskiego z Indii. Obecnie mieszka w Gdańsku i uczy języka angielskiego w korporacjach i szkołach. Uwielbiam podróżować, przyjaźnić się i odkrywać świat. Jeśli szukasz kogoś, kto pomoże Ci ćwiczyć, uczyć się lub poprawiać swój obecny poziom angielskiego, jesteś we właściwym miejscu.Mogę ci pomóc w rozmowie, pisaniu, czytaniu lub ogólnym języku angielskim. Obecnie uczę dorosłych, dzieci, menedżerów i dyrektorów generalnych. Pomagam również przygotować się do egzaminów konkursowych, takich jak IELTS i TOEFL.Mam dużą wiedzę z różnych dziedzin, 6 lat w finansach, 5 lat w informatyce, 2 lata w marketingu, sprzedaży i przedsiębiorczości oraz 1 rok w nauczaniu. Moje doświadczenie pomaga mi uczyć wymaganych terminów i słów kluczowych zgodnie z Twoim zawodem.Pasjonuję się jedzeniem, podróżami, zachowaniem ludzi, technologią, filmami i innymi, jeśli chcesz rozpocząć próbną rozmowę. :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2020

Lekcje z Aayushem przebiegają bezstresowo i z humorem :). Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, bo obawiałam sie lekcji z anglojęzyczna osoba. Aayush w jakiś magiczny sposób przekazuje wiedzę i zasady gramatyki z która od zawsze miałam problemy. Na lekcje przychodzi przygotowany, z ciekawymi tematami do dyskusji. Wziął sobie do serca, że potrzebuje się przeszkolić w konkretnej dziedzinie związanej z moja praca i po kilku miesiącach widzę ogromne efekty. Bez dwóch zdań polecam naukę z Aayushem - zarówno online jak i offline.

Aayush

Thank you Zuzanna :)

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 kwietnia 2020

Aayush jest nauczycielem mojej córki, który od początku profesjonalnie podszedł do tematu. Dokładnie wysłuchał na pierwszych zajęciach i sprawdził poziom nauki. Na każdych zajęciach jest zawsze bardzo dobrze przygotowany, dysponuje ciekawymi materiałami. A co najważniejsze dla każdego, młodego czy starszego, Aayush świetnie umie zmotywować do nauki, ponieważ angażuje się i ma indywidualne podejście.
To był bardzo dobry wybór!

Aayush

Thank you Joanna ! :)

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2020

Nauczyciel z wysokimi kompetencjami w nauczaniu języka angielskiego. Przyjazna atmosfera na lekcjach w połączeniu z konsekwencją prowadzącego ułatwiają proces nauczania. Szeroka wiedza z różnych dziedzin pozwala na podejmowanie różnorodnych tematów a zajęcia nigdy nie są nudne. Gorąco polecam.

Aayush

Thank you so much Edyta:)

avatar
Sławek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2020

Polecam tego nauczyciela. Lekcje prowadzone są w przyjemny sposób i z humorem. Dodatkowo dobry kontakt i możliwość dostosowania terminu lekcji. Nie ma bariery typu nauczyciel - uczeń, więc lekcje są swobodne i mają charakter spotkania z kumplem :)

Aayush

Thank you Sławek :)

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 grudnia 2019

Aayush cierpliwy, wymagający, zawsze uśmiechnięty, pełen zaangażowania nauczyciel.Jego zajęcia prowadzone są bardzo kreatywnie, w przemiłej atmosferze. Potrafi wytłumaczyć zawiłości związane z nauką angielskiego, w sposób czytelny i zrozumiały dla każdego. Wkłada serce w swoją pracę, a to niestety rzadkość u innych. Taki nauczyciel to po prostu skarb.

Aayush

Thank you Góska :)

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Aayush to bardzo dobry nauczyciel. Prowadzi lekcje w sposób przyjemny i motywujący. Dużo wymaga, ale jest przy tym cierpliwy, kiedy czegoś nie rozumiem. Prowadzimy m.in. intensywne konwersacje, w których od razu wychwytuje i poprawia moje błędy, co nie zdarza się każdemu nauczycielowi.

Aayush

Thanks Krzystof :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 listopada 2019

Wspaniałe podejście do dzieci moj 7letni syn Aayusha uwielbia, nie może się doczekać do kolejnych zajęć. Kreatywnie prowadzi zajecia, przez zabawę. Najważniejsze że nie używa języka polskiego :) szczerze polecam.

Aayush

Thank you Paulina. :)

avatar
Artur
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 sierpnia 2019

Miła atmosfera, dobrze przygotowane zajęcia prowadzone w pełni w języku angielskim. Po długiej przerwie przystąpiłem do powtórki gramatyki języka angielskiego. Pan Aayush w jasny, klarowny sposób wyjaśnia podstawy teoretyczne łącząc je z praktycznymi przykładami. Nauka gramatyki stała się miła i przyjemna.

Pana Aayush’a cechuje cierpliwość, zaangażowanie oraz chęć pomocy w nauce języka wszystko to przekłada się na dobrą atmosferę podczas zajęć i dużą ich efektywność.

Aayush

Thank you for you kind words, Artur :)

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 sierpnia 2019

Polecam serdecznie zajęcia z Aayush wszystkim osobą, którym zależy na szybkim postępie w nauce języka. Zajęcia są prowadzone w ciekawy sposób oraz są bardzo skuteczne. Postęp zauważyłem już po pierwszych zajęciach ponieważ Aayush jest nauczycielem wymagającym, któremu zależy na Twoim postępie w nauce. Zdecydowanie bardziej polecam zapisać się do Aayush niż do szkoły jezykowej ponieważ tutaj otrzymamy program specjalnie dopasowany do naszych potrzeb :)

Aayush

Thank you for the review Rafał. :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.