Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Opole

Anna

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia
Dla użytkownika Anna

O mnie

Na co dzień uczę się na profilu pedagogicznym oraz pracuję z dziećmi. Zarówno tymi mniejszymi (w wieku 6-9lat), jak i tymi starszymi ;) Korepetycji udzielam od 2 lat. Metodę nauki dopasowuję do indywidualnych potrzeb dziecka. Stawiam na kreatywną naukę, a nie kłucie na pamięć. Przygotowuję swoje materiały pomocnicze, co pomaga moim uczniom osiągać wysokie wyniki w nauce ;) Zapraszam do współpracy

Udzielam korepetycji

  Napisz do użytkownika

  Wykształcenie
  Nie dodano
  Kursy i szkolenia
  Nie dodano
  Doświadczenie
  Nie dodano

  Ostatnie opinie


  wystawiono opinii: 1
  avatar
  Arkadiusz
  gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
  17 stycznia 2016

  Syn bardzo zadowolony. Pani Ania mila, kompetentna. Lekcje zawsze fajnie przygotowane. Syn zrobil wyrazne postepy po kilku lekcjach.

  Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

  Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.