Anna Jankowska

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bydgoszcz
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. BUSINESS/GENERAL ENGLISH/ FCE/CAE/CPE/ KONWERSACJE//
MATURA: doskonałe wyniki moich maturzystów (95%-100% poziom rozszerzony/podstawowy) Przygotowuję do wszystkich części egzaminu: Reading, Writing, Speaking (przeprowadzam ćwiczenia rozmów sterowanych/prezentacji tematów), Listening (materiały multimedialne) w oparciu o testy maturalne oraz bardzo ciekawe dodatkowe materiały edukacyjne (testy, ćwiczenia) wyselekcjonowane do wymogów maturalnych.
Efekt zajęć: uporządkowanie/ugruntowanie wiedzy + monitorowanie postępów w nauce, stopnia przygotowania do matury.
Każdy uczeń może indywidualnie wybrać zakres przygotowań.

STUDIA : Kontynuacja/doskonalenie języka angielskiego na studiach w zakresie ogólnym i specjalistycznym (język angielski prawniczy, medyczny, techniczny, angielski w bankowości i finansach)

 EGZAMIN 8 KLASISTY:

  • Doskonałe wyniki z egzaminu moich uczniów (95%-100%)
    Przygotowuję do w oparciu o testy egzaminacyjne (pomocniczo materiały multimedialne do ćwiczenia Rozumienia ze słuchu- Listening). Zapewniam dużo dodatkowych ciekawych pomocniczych materiałów edukacyjnych w celu uporządkowania/powtórzenia/ugruntowania/ poszerzenia wiedzy.

Po egzaminie 8-klasisty kontynuuję pracę z uczniem - przygotowuję do językowego testu klasyfikacyjnego, do którego uczeń przystępuje w pierwszych dniach nowego roku szkolnego
   w szkole ponadpodstawowej (liceum/technikum).Test ma na celu przydzielenie ucznia do odpowiedniej grupy zaawansowania językowego zależnie od jego faktycznych umiejętności językowych. Formuła tego egzamimu różni sie od egzaminu 8-klasisty. Uzyskanie wysokiej punktacji w tym teście jest gwarancją przydzielenia ucznia do grupy o najwyższym poziomie zaawansowania w szkole średniej, co znacząco ułatwia i przyspiesza zdobycie wiedzy potrzebnej do zdania matury z wysokim wynikiem.

KONWERSACJE: BUSINESS/GENERAL English
Tematykę i stopień zaawansowania konwersacji dostosowuję do Państwa indywidualnych wymagań : potrzeb/zainteresowań.
Efekt: Wzbogacenie słownictwa, nabycie/udoskonalenie poprawności/spójności/logiki oraz płynności wypowiedzi, zlikwidowanie oporu przed mówieniem.

Przygotowuję do zdobycia certyfikatów: FCE, CAE, CPE oraz BUSINESS ENGLISH.
Zapewniam materiały edukacyjne zgodne z zakresem i wymaganiami egzaminacyjnymi. Monitoruję stopień przygotowania do egzaminów (Progress tests).

Nauka/doskonalenie w zakresie BUSINESS ENGLISH
z uwzględnieniem codziennego funkcjonowania w firmie/ komunikacji biznesowej (kooperacja,
sztuka negocjacji, marketing (w tym etyka marketingowa), terminologia przydatna w dziale komercyjnym: księgowość/finanse, dział zakupów/sprzedaży

ROZMOWY KWALIFIKACYJNE o pracę (job interview/Selection Board/Case Study)
Przeprowadzam próbne rozmowy kwalifikacyjne wg. listy standardowych pytań pracodawców oraz wymagań na konkretne stanowisko

przygotowanie do wyjazdu za granicę: na studia/na wymianę studencką/ do pracy)

NAUKA JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH intensywna nauka żywego, codziennego języka - szczególny nacisk na szybkie uzyskanie swobodnej komunikacji: rozumienie-mówienie, poprawność gramatyczna wypowiedzi i prawidłowa wymowa
metody na błyskawiczne zapamiętywanie konstrukcji gramatycznych, słownictwa, wymowy

KOREPETYCJE : na wszystkich poziomach zaawansowania.
Przygotowuję do testów, sprawdzianów, egzaminów, konkursów, olimpiad.

Zindywidualizowane metody błyskawicznego uzupełnienia zaległości lub wyprzedzanie bieżącego materiału szkolnego .

Różne techniki nauczania dostosowuję indywidualnie do konkretnego ucznia. Zapewniam pomocnicze materiały edukacyjne.

Prosty sposób na przyswojenie/uporządkowanie gramatyki oraz zapamiętywanie słówek, zwrotów, pisowni.

Ćwiczenie poprawnej i płynnej wymowy, spójności i logiki wypowiedzi (ustnej/pisemnej), likwidowanie oporu przed mówieniem.

Ćwiczenia w doskonaleniu rozumienia ze słuchu - Listening (pomocniczo materiały multimedialne)

Osoby, z którymi współpracuję to przedstawiciele różnych profesji: lekarze, pielęgniarki, prawnicy, informatycy, inżynierowie, nauczyciele oraz młodzież ucząca się: studenci, maturzyści i gimnazjaliści. Wszystkim im pomogłam/pomagam uzyskać umiejętność i pewność siebie w posługiwaniu się językiem angielskim w dziedzinie, w której było/jest im to niezbędne.

Wszystkich zainteresowanych proszę o
kontakt wyłącznie telefoniczny: kom. 737479107
(dalsze Państwa pytania oraz przekazanie informacji dot. stopnia Państwa zaawansowania oraz zakresu oczekiwań odnośnie pomocy lingwistycznej z mojej strony)

  Uprzejmie informuję, że NIE ODPISUJĘ NA SMSY ORAZ MAILE
UWAGA: Nie udzielam lekcji/konsultacji przez skype.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Marcin
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Polecam konwersacje z języka angielskiego z panią Anną! Od kilku lat bezskutecznie poszukiwałem korepetytora, który przełamałby moją barierę przed mówieniem. Znam język ang w piśmie, ale charakter mojej pracy wymaga również komunikatywności w tym języku.Konwersacje z panią Anną sprawiły, że już po kilku zajęciach stopniowo zacząłem nabierać pewności siebie w mówieniu, wkrótce również nabrałem poprawności, swobody oraz płynności. Pani Anna duży nacisk kładzie na właściwe używanie konstrukcji gramatycznych, ich poprawny kontekst i bogate słownictwo, które ma doskonale świadczyć o poziomie intelektualnym i profesjonalizmie zawodowym rozmówcy. Kluczową sprawą było wyeliminowanie u mnie "myślenia w języku polskim" podczas formułowania wypowiedzi po angielsku Dzięki tym konwersacjom i wskazówkom pani Anny, jak przyswajać wiedzę, jak interesująco i merytorycznie przeprowadzić rozmowę i wywód na każdy dosłownie temat (ogólny i biznesowy angielski) mój angielski stał się bardzo elastyczny i z cała swobodą władam nim w mowie.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2017

Pani Anna jest osobą pełną energii, zawsze uśmiechnięta, dzięki której nauka angielskiego stała się dla mnie przyjemnością, a nie przymusem. Jest bardzo merytoryczną nauczycielką, cierpliwą i skuteczną, bo swoją wiedzę umie przekazać w sposób bardzo przystępny i zrozumiały. Wspaniale rozrysowuje wszystkie konstrukcje gramatyczne, nie spotkałam się z takim genialnym i przejrzystym wyjaśnianiem gramatyki angielskiej nigdy wcześniej! Mam pamięć wzrokową i metody pani Anny są dla mnie idealne. Polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2016

Angielski sprawiał mi od zawsze wielką trudność, a brak wyników zniechęcał do niego coraz bardziej. Przez 6 lat chodziłam do różnych korepetytorów, uważałam, że nie mam zdolności do tego języka i potwornie bałam się matury. Rok temu polecono mi panią Annę, która w sposób logiczny i uporządkowany rozrysowała mi i wyjaśniła konstrukcje gramatyczne, prosto wytłumaczyła skąd się wszystko bierze, że wynika logicznie jedno z drugiego! Pokazała mi w jaki sposób należy zapamiętywać, żeby samemu łatwo wszystko wyprowadzić np. przy transformacjach językowych na maturze. Skończyło się moje bezmyślne wykuwanie na pamięć, efekty zajęć z panią Anną przyszły bardzo szybko. Muszę jeszcze wspomnieć, że dzięki pani Annie przełamałam mój opór przed mówieniem, a egzamin maturalny z angielskiego był dla mnie czystą przyjemnością, na luzie i bez stresu i zdany bardzo wysoko.

avatar
Wojciech
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 grudnia 2015

Jestem bardzo zadowolony z zajęć z panią Anna z zakresu Business English.
Zajęcia są indywidualnie przygotowane i dostosowane do mnie. Zakres zagadnień różnorodny i szeroki, bardzo użyteczny w mojej pracy zawodowej. Profesjonalizm i zaangażowanie doskonale opisują panią Annę.
Z całym przekonaniem polecam.

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 grudnia 2015

Polecam panią Annę Jest to doskonała, profesjonalna anglistka, skoncentrowana na uczniu i jego problemach z językiem.
Bardzo angażuje się, by jak najszybciej pomóc uczniowi uzupełnić zaległości. Kładzie nacisk na poprawną wymowę i stara się wykorzenić utrwalone przez ucznia błędy, których nauczyciele w szkole nie poprawiają, bo często jak się okazało potem, sami je popełniają!
Mam wielką wdzięczność dla pani Anny nie tylko za to, że pomogła mojemu synowi w nauce, ale przede wszystkim za to, że wspaniale go zmotywawała do doskonalenia angielskiego, że uświadomiła mu, iż znajomość języka obcego nie ma służyć wyłącznie uzyskiwaniu wysokich ocen w szkole, ale ma pomoc w funkcjonowaniu w życiu, być atutam w przyszłej pracy.

avatar
Przemek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 grudnia 2015

Jestem gimnazjalistą. Moje problemy z angielskim w szkole skończyły się, gdy poszedłem na korepetycje do pani Anny. W szkole na lekcji nie byłem w stanie zrozumieć niczego, podobnie jak moi koledzy i koleżanki. Pani Anna na bieżąco wyjaśniała mi wszystkie tematy i było to wtedy dla mnie proste i zrozumiałe. Często przerabialiśmy też materiał z podręcznika do przodu. Przestałem bać się lekcji angielskiego w szkole i coraz bardziej podoba mi się ten język.

avatar
Krzysztof
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2015

Panią Annę polecono mi jako nauczycielkę, która niesamowicie entuzjastycznie nastawiona jest do wyzwań, jakie stawiają przed nią uczniowie z zaległościami i trudnościami w opanowaniu języka angielskiego.
Dokładnie tak jest! im większe zaległości,im większa ilość korepetytorów, którzy nie mogli komuś niczego wytłumaczyć, tym pani Anna czerpie większą satysfakcję z wyprowadzenia ucznia "na prostą".
Mój przypadek wydawał się wszystkim jej poprzednikom beznadziejny...
A rezultat lekcji z panią Anną? Uwielbiam język angielski!, rozumiem go!, biegle posługuję się w mowie i piśmie, zdałem w tym roku maturę z rozszerzonego angielskiego w wynikami powyżej 90% z obu części.

avatar
Sebastian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2015

Rok temu dostałem tel do pani Anny. Poleciła mi ją osoba, której dwójkę dzieci pani Anna doskonale przygotowała do rozszerzonej matury z jęz. angielskiego. Do tej pory nie miałem szczęcia do nauczycieli w szkole, ani do korepetytorów. Angielski wydawał mi sie trudny i zawiły, zwłaszcza znienawidzona strona bierna i mowa zależna! Pani Anna rewelacyjnie umiała wyjaśnic mi i rozrysować te i wiele innych zawiłych konstrukcji gramatycznych. Ciągle zastanawiam się, dlaczego nauczyciele w szkole i moi wcześniejsi korepetytorzy tak to wszystko komplikowali?! Doskonale czuję się teraz w ang, bo pani Anna pokazała mi, że jedno wynika z drugiego, niczego nie muszę uczyc się tępo na pamieć, bo logicznie wszystko da sie wyprowadzić! Poleciłem już panią Annę wielu moim znajomym, bo na prawdę każda minuta angielskiego z nią wykorzystana jest na maxa i daje efekty!

avatar
Basia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 września 2015

Moja kilkuletnia znajomość z panią Anna rozpoczęła się od przygotowań do egzaminu gimnazjalnego, z którego uzyskałam maksymalny wynik.Kontynuowałam naukę u pani Anny również w liceum. Jestem teraz w klasie maturalnej, ale dzięki efektywnym zajęciom z panią Anną wyprzedzam zakres maturalny i odchodzi mi już stres związany z maturą z ang. w maju 2016. Ten rok szkolny poświęcimy z panią Anną na przygotowanie do egzaminu FCE. Super nauczycielka! życzę każdemu takiej!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.