Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Szczecin (Pomorzany +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język angielski45 - 70 / 60 min

Paulina

Opis ogłoszenia

Oferuję przygotowania do egzaminów szkolnych (egzamin ósmoklasisty, gimnazjalny, matura) oraz certyfikatów ( Cambridge ESOL : FCE, CAE, CPE, IELTS) w odpowiednio dobrany do indywidualnych potrzeb ucznia sposób, jak również "szlifowanie" języka i rozszerzanie słownictwa w formie konwersacji.

Zakres kursu dostosowany do potrzeb - obejmuje zagadnienia, które uczeń sam(a) wskaże (lub wybierze z moją pomocą) jako problematyczne/trudne/aktualnie potrzebne.

Nie wyznaczam minimalnej ilości godzin spotkań.

Dysponuję dużą ilością materiałów szkoleniowych, ale chętnie podejmę się też wybranego przez ucznia podręcznika - książki/ zeszyty ćwiczeń "ze szkoły".

Mam kilkuletnie doświadczenie z pracy z dziećmi i młodzieżą, stawiam na zrozumienie problemu i naukę przez przyjemne ćwiczenia, odpowiednie do poziomu i zaangażowania ucznia.

Posiadam certyfikat Cambridge ESOL poziomu C2 (CPE), który zdobyłam w wieku 18 lat. Od tej pory rozszerzam swoje umiejętności, szukam nowych sposobów na naukę, czym bardzo chętnie podzielę się ze swoimi uczniami.

Lekcje zwyczajowo prowadzę całkowicie z języku angielskim.

Zapraszam do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań! :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 21:00
Wtorek10:00 - 21:00
Środa10:00 - 21:00
Czwartek10:00 - 21:00
Piątek10:00 - 21:00
Sobota12:00 - 21:00
Niedziela12:00 - 21:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2015 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
lekarski
Kursy i szkolenia
06.2013
Cambridge English Qualifications CPE (C2).
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.