Anna Szuchalska

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Warszawa (bemowo)
Język niemiecki90 - 100 / 60 min

Anna Szuchalska

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/56 opinii

Opis ogłoszenia

Język niemiecki - Twoja pasja, czy jednak TraumA ? Szkolne problemy, a może życie zawodowe daje Ci motywację do nauki tego języka.

Język niemiecki jest moją pasją od dzieciństwa. Studia filologiczne na wydziale germanistyki, roczny pobyt w Niemczech, praca dydaktyczna w szkołach, kursy językowe i metodyczne w Niemczech i Polsce dają Ci gwarancję przyjemnej, efektywnej i profesjonalnej nauki ze mną. Każda godzina to nowa dawka uporządkowanej wiedzy gramatycznej i leksykalnej. Razem możemy dobrze przygotować się do klasówki, matury, certyfikatu, czy po prostu pokonwersować na ciekawe i bieżące tematy.

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2009 - 06.2015
UW
germanistyka
10.2009 - 06.2015
Uniwersytet Warszawski
Magister
Germanistyka
10.2009 - 06.2015
UW
germanistyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
09.2015 - aktualnie
Liceum Ogolnokształcące
3 letnie doświadczenie w pracy w szkole *gimnazjum, liceum, szkoła podstawowa

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 6
avatar
Inna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Mialam bardzo nie standartowa sytuacje jak przyszlam do Ani. Mialam bardzo slaby poziom, a musialam wspomniec wszystko czego sie uczylam 5 lat temu( i to byl tylko a2). Uwaga: za 1 MIESIAC nauczylam sie niemieckiego tak, ze dostalam prace w zespole niemieckim. Oczywiscie z podalsza kontynuacja nauki niemieckiego, ale tylko za miesiac!
Bardzo profesjonalnie prowadzone zajecia, duzo materialow, ciekawe tematy. W ciagu trudnego tygodnia pelnego pracy, zajec, spraw - zajecia z Ania sprawiaja duzo przyjemnosci!

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2018

Gdy trafiłam do Pani Ani miałam same jedynki z języka niemieckiego było to 6 lat temu, dzisiaj jestem po egzaminie gimnazjalnym zdanym na 86% i przygotowuję się do matury. Wiem że dobrze ją zdam bo Pani Ania to wymarzony nauczyciel. Z pasją, uśmiechnięta zawsze ale także konsekwentna przez co zawsze dojdziesz do celu. Dzięki niej pokochasz ten język i bedziesz posługiwał się nim codziennie.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2015

Lekcje są bardzo dobrze przygotowywane -wszystkie materiały, prace domowe przyjemne i ciekawie prowadzone. Maturę z niemieckiego zdałam na bardzo wysokim poziomie dzięki Ani. Polecam gorąco !

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 sierpnia 2014

Ania bardzo profesjonalnie prowadzi zajęcia- lekcje są ciekawe i świetnie dostosowane do poziomu językowego uczniów. Ania ma bardzo dużo materiałów oraz na bieżąco przygotowuje teksty z gazet niemieckich czy portali internetowych, co dla osób, które już trochę znają niemiecki jest bardzo przydatne. Zawsze super przygotowana, angażuje się w naukę oraz motywuje do pracy. Mnie bardzo podobało się również to,że podczas lekcji nie traci się czasu na sprawdzanie pracy domowej, Ania sprawdza ją na kolejne zajęcia i omawia jedynie najważniejsze kwestie. Teksty pisemne wysyłałam mailem, a Ania sprawdzała je dla mnie. Szczerze polecam, ponieważ tacy nauczyciele nie zdarzają się często :) Przyszłam do Ani z ogromną barierą językową, a teraz spokojnie jestem w stanie dogadać się w sklepie czy w banku w Niemczech. Naprawdę warto! :)

avatar
Michal
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2014

Wysoki poziom Value For Money. :)
Nauczycielka jest zawsze znakomicie przygotowana (materiały i scenariusz), ma świetny akcent i dobre rozeznanie kultury Niemiec.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2013

Anie poznalam okolo roku temu. Odrazu nawiazala sie miedzy nami dobra komunikacja, gdyz Ania to bardzo mila nauczycielka! :) Jesli chodzi o poziom nauczania, to moge szczerze polecic Anie, gdyz jest to osoba z bardzo duza wiedza, a takze umiejetnosciami, ktore pozwalaja szybko przyswoic jezyk. Sama jestem nuczycielka i bardzo ciezko mi jest, gdy ktos mnie uczy, gdyz mam bardzo wysokie wymagania. Ania odrazu przypadla mi do gustu. Z nia nauka to naprawde cos milego!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.