Ostatnia aktywność:
dzisiaj
 
Online
Warszawa
Płock
Nowy Dwór Mazowiecki
Piaseczno
Pruszków
Ostrołęka
Mińsk Mazowiecki
Otwock
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

polecam świetne korepetycje i konwersacje z j. francuskiego z native french speakerem - Polak mieszkający we Francji mówiący jak rodowici Francuzi. Każdy poziom, dobre efekty, wysoka skuteczność. Sprawdź pierwszą lekcję,W tych dniach polecam lekcje online,Każdemu uczniowi zakładam jego własny zeszyt w którym zapisuję ważne rzeczy z lekcji i po jego zapisaniu wysyłam go lub dowożę.Nie trzeba mieć Facebooka. Wystarczy zainstalować messenger i podać mi swoje imię i nazwisko i już możemy zaczynać.Możliwe również lekcje np w ramach rodzeństwa .  polecam linguaboutique

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa08:00 - 20:00
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek08:00 - 20:00
Sobota08:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.