Muzyczna Garderoba

Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Wrocław (Centrum)
Warszawa

Muzyczna Garderoba

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/58 opinii
Dla użytkownika Muzyczna Garderoba

O mnie

Więcej szczegółów na naszej stronie www, facebook’u i youtube - znajdź nas :)

POZNAJ MIEJSCE, GDZIE KAŻDY GRA

Muzyczna Garderoba jest szkołą muzyczną, w której nauczymy Ciebie, Twoje Dzieci, Twoich Rodziców i Dziadków grać ulubione utwory na wymarzonym instrumencie. I to w błyskawicznym tempie. Nie wierzysz? Daj nam szansę – przyjdź na bezpłatną próbną lekcję. Przekonaj się, że granie i śpiewanie jest proste!

Nie przeprowadzamy egzaminów wstępnych, nie oceniamy talentu, słuchu, nie dzielimy Was na tych, którzy grać mogą i tych, którzy nigdy nie zagrają. Dla nas gry może nauczyć się KAŻDY – wystarczy, że chce grać.JAK DŁUGO TRZEBA SIĘ UCZYĆ?

Wiemy, że długie kursy demotywują i nie przynoszą efektów. Dlatego ułożyliśmy dwie ścieżki nauki – hobbystyczną i profesjonalną. To od Ciebie zależy, czy chcesz dla własnej przyjemności grać piosenki, które na co dzień słyszysz w radiu i telewizji, czy interesuje Cię – prócz nauki gry – również szczegółowa teoria.

Nasze 20 letnie doświadczenie pokazało, że Kursantom Muzycznej Garderoby potrzeba nie więcej niż 3 lekcji, by nauczyć się czytać nuty. To, jak długo będziesz uczył/a się swojego ulubionego utworu, zależy tylko od tego, ile masz na to czasu i którą ścieżkę nauki wybierzesz, choć – uwierz – nawet tym zapracowanym wystarczą już tylko 2 miesiące, by zaskoczyć swoich znajomych pierwszą efektowną grą na instrumencie.GRANIE I ŚPIEWANIE JEST PROSTE

GRASZ, BO CHCESZ. GRASZ, CO CHCESZ

Spełniamy marzenia, pokazując, JAK GRAĆ swoje ulubione utwory. Łatwo i zrozumiale dla każdego a przede wszystkim – z pełną satysfakcją, w twórczej, przyjemnej atmosferze. Nie tracimy czasu na egzaminy – Ty masz cel, a my misję, by ten cel zrealizować. Wspólnie.WYBIERZ SWÓJ INSTRUMENT

Uczymy gry na:

gitarach: akustycznej, klasycznej, basowej i elektrycznej,

ukulele,

pianinie, perkusji,

saksofonie, skrzypcach,

flecie poprzecznym,

i harmonijce.WYŚPIEWAJ MARZENIA

Oferujemy zajęcia z kształcenia słuchu, pomagamy wyeliminować fałsz ze śpiewu, doskonalimy umiejętności wokalne. Prowadzimy również profesjonalne studio nagrań, w którym Kursanci Muzycznej Garderoby utrwalają efekty swojej pracy. Na każdym etapie nauki służymy radą i nielimitowaną inspiracją.Więcej szczegółów na naszej stronie www, facebook’u i youtube - znajdź nas :)

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 8
avatar
Marcelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Super miejsce do nauki :) Zawsze marzyłam o graniu na pianinie, ale nawet jak zapisywałam się na lekcję nie wierzyłam że nauka będzie taka fajna :) Atmosfera świetna. Już od samego początku uczyłam się utworu który chciałam grać, a nie były to łatwy kawałek. mimo to nauczyciel tylko cały czas mnie zachęcał :) Na lepszego trafić nie mogłam ;) Teraz umiem grać i jest to po prostu coś rewelacyjnego :) Polecam :)

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2016

Przyjemna atmosfera. Polecam

avatar
Karolina34
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2014

Już od pierwszych zajęć bardzo mi się podobało, bo wszystko wskazywało na to, że nauka pójdzie szybko i w niedługim czasie się usamodzielnię. Aktualnie gram to co lubię, wiem jak się uczyć efektywnie i jestem fanką oraz ambasadorem Muzycznej Garderoby. Polecam wszystkim uczestniczyć w Muzycznych Wieczorach gdzie mogą grać tacy początkujący jak ja, nawet jeśli umiesz lub nie umiesz grać :)

avatar
gosienka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2014

Bardzo cierpliwy i konkretny nauczyciel :) Polecam

avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 października 2014

Muzyczna Garderoba to bardzo sympatyczna nazwa i miejsce w którym dowiedziałem się, że marnowałem czas chodząc na lekcje do korepetytorów. Po wielu latach uczęszczania nadal nie czułem się samodzielny. Dopiero po spotkaniu w Muzycznej Garderobie dowiedziałem się jak sobie radzić. Jestem bardzo wdzięczny i rekomenduję!

avatar
Krystyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2014

Gdybym nie obejrzała filmów z rekomendacjami, to nie przekonałabym się do Muzycznej Garderoby w której uczy DrMusic.pl. To zadecydowało, że postanowiłam przyjść

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 września 2014

Bardzo szybko nauczyłam się grać na pianinie. Nie wiedziałam, że to takie proste i rzeczywiście nauczyciel ułatwia sprawę. Polecam gorąco

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 września 2014

Świetna zabawa, nauka i efekty już przy pierwszym spotkaniu. Nie wiem jak ludzie mogą uczyć się po kilka lat, kiedy tutaj w kilka lekcji nauczyłam się utworu, który myślałam, że opanuję za pół roku. Polecam muzycznagarderoba.pl

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.