Ostatnia aktywność:
4 dni temu
Warszawa

O mnie

JĘZYK NIEMIECKI z nauczycielem


 • wyłącznie w domu nauczycielki na Stegnach Południe (Mokotów Dolny, blisko ul. Św. Bonifacego/Sobieskiego); autobusy: E2, 501, 519, 522, 108, 116, 130, 148, 163, 164, 172, 185, 187, 189, 195; ew. od strony Al. Wilanowskiej : 139, 200, 217, 251, 317, 339.


 • dla dzieci i młodzieży szkół podstawowych, gimnazjum oraz liceum/technikum
 • 50 zł/60 minut (1 uczeń)


 • w dni powszednie i w weekendy  - profesjonalne korepetycje (również dla uczniów dyslektycznych)  - wysokie efekty nauczania  - indywidualne podejście do każdego ucznia  - dokładnie i cierpliwie tłumaczę  - nauka od podstaw  - kontynuacja nauki  - pomoc doraźna  - powtórzenie materiału  - poprawki  - dokładne przygotowanie (jeżeli rozpocznie się odpowiednio wcześniej) do egzaminu kończącego klasę ósmą w szkole podstawowej oraz gimnazjalnego i matury.  Serdecznie zapraszam do kontaktu mailowego. Codziennie odpowiadam na maile od rodziców uczniów.  Pozdrawiam.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.1978 - 06.1982
Uniwersytet Warszawski/ Uniwersytet Wiedeński
Magister
Germanistyka
Kursy i szkolenia
.
Praca z uczniem zdolnym/ dyslektycznym/ z problemami edukacyjnymi
Doświadczenie
09.1982 - aktualnie
nauczyciel

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Michał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 lutego 2019

Córka zmieniała szkołę, nie uczyła się wcześniej języka niemieckiego, miała zaledwie cztery miesiące na nadrobienie 3 - letnich zaległości. Dzięki korepetycjom z panią Agnieszką, egzamin zdała na 5.

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2019

Moja córka nie jest pilną uczennicą, groziło jej powtarzanie klasy, ale dzięki pani Agnieszce, jest w następnej klasie i już bez problemów kontynuuje naukę języka niemieckiego.

avatar
Leon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2019

Mój syn jest wprawdzie w szkole odpowiednio ulgowo oceniany jako dyslektyk, ale żaden nauczyciel nie potrafił nauczyć go języka niemieckiego. Zdecydowałam się na korepetycje i na szczęście trafiłem na panią Agnieszkę, która znakomicie potrafi pracować z uczniem dyslektycznym.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 stycznia 2019

Jedyna nauczycielka, która potrafi pracować z uczniem dyslektycznym. Stosując odpowiednie metody, tak skutecznie pracowała z moim synem, że uzupełnił spore zaległości, zaczął rozumieć, o co chodzi w języku niemieckim i obecnie dostaje tylko dobre oceny.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 września 2016

Świetna nauczycielka, zorganizowana, doskonale tłumaczy. Mój syn w końcu zrozumiał, o co chodzi w języku niemieckim. Poprzednio miał kiepskie oceny, a teraz tylko bardzo dobre i planuje zdawać maturę rozszerzoną z języka niemieckiego.
Polecam!

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 stycznia 2016

Bardzo spokojna i komunikatywna nauczycielka z ogromną cierpliwością. Świetnie przygotowała do matury, także mogę szczerze polecić tego korepetytora.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2016

Pani Agnieszka jest bardzo kompetentnym i profesjonalnym korepetytorem z dużą wiedzą pedagogiczną, co widać w jej podejściu do uczniów. Córka, dzięki dodatkowym lekcjom, szybko poprawiła oceny i co najważniejsze – polubiła język niemiecki :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.